logo ESET software spol. s r. o.
Richard Marko

Richard Marko

Generální ředitel společnosti ESET

LinkedIn

Loňské výsledky byly pozitivně ovlivněny růstem v podnikovém segmentu, kde jsme uvedli na trh několik novinek. Výborně si vede nový produkt ESET Threat Intelligence, který našim zákazníkům poskytuje podrobné analýzy našich expertů zaměřené na aktuálně nejsofistikovanější hrozby.

V loňském roce jsme také uvedli na trh novou nabídku produktů pro poskytovatele telekomunikačních a internetových služeb, ESET NetProtect, kde vidíme příležitost na trhu internetu věcí.

Koncem loňského roku jsme také vytvořili novou divizi ESET Corporate Solutions zaměřenou na řešení pro největší globální společnosti, kde do budoucna očekáváme výrazný růst.

Za těch třicet let se toho hodně změnilo, ale naše hodnoty zůstaly stejné. Jsme hrdou slovenskou značkou a velmi nás těší, že ESET je na Slovensku i ve světě synonymem poctivosti, odpovědnosti a odvahy.

Odpovědné podnikání je součástí naší DNA. ESET je často dáván za příklad úspěšné slovenské firmy, která se prosadila v zahraničí, a my si uvědomujeme odpovědnost, která s tím souvisí.

Dosažené hospodářské výsledky nás samozřejmě těší. Důležité ale pro nás je, že se nám v loňském roce podařilo dosáhnout našich cílů a inovovat naše produktové portfolio. Pokračovali jsme také v náboru zaměstnanců po celém světě a na konci roku se počet zaměstnanců společnosti blížil dvěma tisícům. To vše v prostředí, kde byla stále tématem číslo jedna pandemie.

Rok 2021 byl ve srovnání s předchozím rokem z hlediska hospodářské situace stabilnější. Přestože se ani letos mnoha zemím nevyhnula více či méně přísná protipandemická opatření, podniky na ně byly lépe připraveny a trhy reagovaly klidněji než na začátku pandemie.

Z tohoto důvodu se nám podařilo vyhnout se loňským mezičtvrtletním výkyvům tržeb, ke kterým docházelo na některých trzích.

Půl miliardová hranice představuje další milník za naším cílem stát se jedním z třech největších globálních dodavatelů bezpečnostních řešení na světě a přesáhnut miliardovou hranici.

Borussia Dortmund je jedním z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších evropských fotbalových klubů. Stejně jako klub BVB i ESET si velmi váží svých fanoušků.

Proto je pro nás sponzorování Borussie ideální prostor, kde se setkat s nadšenými lidmi, kteří si chtějí užít skvělý fotbal, ať už naživo nebo doma při sledování online.

Stránka 1/2 Další >
Nabídka zaměstnání ESET software spol. s r. o.