logo ESET software spol. s r. o.
Pavol Balaj

Pavol Balaj

Segmentový ředitel společnosti ESET

LinkedIn

Jsme nadšeni, že jsme byli v hodnocení IDC MarketScape jmenováni lídrem, a dvakrát dokonce hlavním hráčem v oblasti moderního zabezpečení koncových bodů v malých, velkých a středních firmách. Kybernetické útoky jsou jednou z nejrelevantnějších hrozeb pro moderní společnosti.

Díky našim více než 30letým zkušenostem v oblasti kybernetické bezpečnosti, neustálým investicím do výzkumu a vývoje našich řešení a finanční stabilitě jsme schopni zajistit nejvyšší možnou úroveň ochrany pro naše zákazníky a partnery.

Těší nás, že je naše úsilí oceněno i navenek.

Jsme hybnou silou pokroku, který umožňují digitální technologie. Naším cílem je poskytovat digitální zabezpečení, které organizacím zajistí hladký a bezpečný chod jejich systémů. Žádná moderní firma, velká ani malá, nemůže přežít bez účinného opatření proti kybernetickým hrozbám. Jsme přesvědčeni, že díky využití silných prevenčních, detekčních a reakčních technologií společnosti ESET, které jsou poskytovány formou naší rozšiřitelné platformy ESET PROTECT, mohou firmy využívat komplexní a nejúčinnější vícevrstvou ochranu v oboru.

Díky aktualizacím našeho produktového portfolia jsme vytvořili množství diagnostických systémů, které zabraňují škodlivému kódu proniknout do podnikových sítí. V případě identifikace hrozby ji naše technologie detekují a reagují na ni.

Zároveň detekovaný vzorek dokážou odeslat do reputační databáze a díky tomu jsou systémy společnosti ESET po celém světě okamžitě připraveny na vyhledávání podobných hrozeb. Je to ukázka kolektivní ochrany.

ESET je jednou ze společností, která dokáže řešit otázku šifrování velice rychle, naše šifrovací řešení DESlock poskytuje firmám záruku, že splní požadavky EU GDPR.

Ochrana dat je klíčovým prvkem nařízení EU, které určuje firmám, aby odpovídajícím způsobem zabezpečily ochranu osobních údajů. Produkty a technologie společnosti ESET jsou připraveny řešit klíčové aspekty těchto požadavků.

Ochrana osobních údajů je klíčovým prvkem předpisů EU, jež ukládají firmám za povinnost, aby odpovídajícím způsobem tyto údaje chránily.

Produkty a technologie společnosti ESET jsou nastaveny pro řešení klíčových otázek regulace - zejména technických opatření, která mají zajistit bezpečnost, celistvost a důvěrnost osobních údajů prostřednictvím našeho šifrování, ověřování totožnosti a zabezpečení koncových zařízení.

Nabídka zaměstnání ESET software spol. s r. o.