logo ESET software spol. s r. o.
Jindřich Mičán

Jindřich Mičán

Technický ředitel české pobočky společnosti ESET

LinkedIn

Všeobecná potřeba detekce a ochrany před ransomwarem nás společně se společností Intel přiměla inovovat řešení zabezpečení koncových bodů tak, aby se vyvíjela spolu s nejnovějšími variantami ransomwaru.

Díky začlenění detekce na úrovni hardwaru od společnosti Intel do technologií ESETu jsme schopni detekovat různé varianty ransomwarových hrozeb v průběhu jejich vývoje, což představuje nový milník v boji proti budoucím hrozbám.

Jsem opravdu rád, že svou další profesní cestu mohu spojit se společností, která mi byla vždy blízká. Ať už kvalitou produktů a služeb, firemními hodnotami či dlouhodobou vizí tvořit bezpečnější digitální svět pro všechny. Cením si toho, jak tato firma pozitivně ovlivnila oblast kybernetické bezpečnosti, například edukací široké veřejnosti, a rád bych zde navázal a přidal k tomu i kus své práce.

Po několika měsících ve firmě navíc pozitivně vnímám, že ESET dostává svému jménu i uvnitř, firemní kulturou, kde je každý zaměstnanec důležitý. Technickou divizi vnímám jako jedno z hlavních oddělení, kde můžeme podpořit a posílit vztah mezi firmou a uživatelem.

Pokud se jako uživatelé ocitneme ve složité situaci, velice oceníme to, že se můžeme okamžitě spojit s expertním týmem, který navíc mluví česky.