logo ESET software spol. s r. o.

David Března

Viceprezident globální divize ESET Corporate Solutions

David Března - ESET software spol. s r. o.logo ESET software spol. s r. o.LinkedIn

Nová divize ESET Corporate Solutions je kombinací správného načasování, unikátního technologického zázemí a know-how. Jsem velice rád, že mohu být její součástí, protože zde vidím možnost podílet se na budování businessu s globálním přesahem.

A přestože k nové práci přistupuji s velkou pokorou, jsem přesvědčen, že můžeme být největším hráčem v Evropě a jedním z nejvýznamnějších v globálním srovnání.

Radek Jizba

Expert z výzkumného týmu pražské pobočky společnosti ESET

Radek Jizba - ESET software spol. s r. o.logo ESET software spol. s r. o.LinkedIn

Podle našich nejnovějších zjištění se útočníci shromažďují v kanálech na Telegramu, kde je jim k dispozici nástroj od rusky mluvících vývojářů, který jim v několika krocích pomůže vytvořit přesvědčivý phishingový útok na uživatele online bazarů.

Podvodníci nazývají své oběti mamuti - v rusky mluvících zemích je to označení pro někoho, kdo se snadno nachytá.

Robert Šuman

Vedoucí pražského detekčního a analytického týmu společnosti ESET

Robert Šuman - ESET software spol. s r. o.logo ESET software spol. s r. o.LinkedIn

Ani Česko nevybočovalo z globálních statistik. I u nás jsme pozorovali zvýšenou aktivitu phishingových útoků a nárůst útoků přes sociální sítě, kde útočníci lákali k podvodnému investování.

V první polovině roku 2023 tvořily e-mailové phishingové kampaně v České republice přes 40 % phishingových útoků.

Těsně za nimi byly útoky na kryptoměny, které jsme zaznamenali ve více než třetině případů.

Richard Marko

Generální ředitel společnosti ESET

Richard Marko - ESET software spol. s r. o.logo ESET software spol. s r. o.LinkedIn

Loňské výsledky byly pozitivně ovlivněny růstem v podnikovém segmentu, kde jsme uvedli na trh několik novinek. Výborně si vede nový produkt ESET Threat Intelligence, který našim zákazníkům poskytuje podrobné analýzy našich expertů zaměřené na aktuálně nejsofistikovanější hrozby.

V loňském roce jsme také uvedli na trh novou nabídku produktů pro poskytovatele telekomunikačních a internetových služeb, ESET NetProtect, kde vidíme příležitost na trhu internetu věcí.

Koncem loňského roku jsme také vytvořili novou divizi ESET Corporate Solutions zaměřenou na řešení pro největší globální společnosti, kde do budoucna očekáváme výrazný růst.

Filip Navrátil

Obchodní ředitel české pobočky společnosti ESET

Filip Navrátil - ESET software spol. s r. o.logo ESET software spol. s r. o.LinkedIn

Naše nová strategie pro český trh přichází především s úpravou cen našich produktů, jak pro segment domácích uživatelů, tak firemních zákazníků. Jedná se o globální aktivitu, nicméně potřeba přizpůsobit naši obchodní strategii českému trhu tu byla dlouhodobě.

Uživatelé našich produktů pro domácnosti získávají přístup k bezpečnostnímu řešení, které je připravené reagovat na nejnovější hrozby a v souladu s vybavením jejich chytrých domácností.

Pro firemní zákazníky jsou dostupnější bezpečnostní řešení v cloudu, včetně našeho nejnovějšího prémiového produktu ESET PROTECT Elite pro firmy všech velikostí.

Stránka 1/47 Další >