logo ESET software spol. s r. o.

IT práce ve společnosti ESET software spol. s r. o.

C ++ Software Engineer / Cloud Application Developer

Our dynamically growing team is looking for an experienced software engineer to help us develop a new cloud-based version of our application. We work on Endpoint Detection and Response (EDR) solution that helps protect enterprise customers against targeted attacks.

Penetrační tester

Budeš se setkávat s penetračním testováním webových aplikací, mobilních aplikací, klasických aplikací, síťové infrastruktury, OS, bezpečnostními audity a sociálním inženýrstvím. Pro tuto pozici bude potřeba znalost bezpečnostní problematiky alespoň v jedné z oblastí, ve kterých testujeme. Schopnost rychle se učit a hledat samostatně bezpečnostní chyby, taky znalosti programování, minimálně na úrovni vytváření skriptů a znalost angličtiny. Bude super pokud budeš mít předchozí zkušenosti s problematikou bezpečnostních testů.

Security Auditor

Pokud máš zkušenosti s auditem nebo řízením bezpečnosti informačních systémů a chceš se v této oblasti zlepšovat nebo hledáš firmu, která se věnuje výhradně informační bezpečnosti, rádi navážeme spolupráci. Pro úspěšné zvládnutí pozice pomohou předchozí zkušenosti s prací auditora, konzultanta nebo v interní bezpečnosti.