logo Samsung

Samsung GALAXY Ace, Fit, Gio a mini: čtyři nové SmartPhony GALAXY family s OS Android

Samsung Electronics rozšiřuje Samsung GALAXY family novými modely: Samsung GALAXY Ace, Samsung GALAXY Fit, Samsung GALAXY Gio a Samsung GALAXY mini.

Samsung GALAXY family ukazuje, že chytré telefony mohou uspokojovat jakékoli množství životních stylů lidí pomocí zdokonalených multimédií či schopností aplikací. Stejně tak "social hub" umožní uživatelům být neustále v kontaktu se svými přáteli. Každý telefon ze Samsung GALAXY family byl vyvíjen tak, aby naplňoval jedinečné potřeby a umožnil svým uživatelům sdílet zábavu a zážitky se svými přáteli či rodinou.

Uživatelé mají také přístup k neomezeným možnostem zábavy prostřednictvím více než 100000 aplikací z Android Market a Samsung Apps, stejně jako k rychlému psaní SMS díky Samsung SWYPE. Mobilní telefony z rodiny Samsung GALAXY family jsou vybaveny konektivitou Wi-Fi a "social hub", která umožňuje být nepřetržitě připojen a v kontaktu se svými přáteli - SNS, IM či prostřednictvím emailů.

JK Shin, prezident a ředitel obchodní jednotky Mobile Communications společnosti Samsung Electronics, uvedl: "Vytvořením Samsung GALAXY family chceme pomocí diverzifikace našeho portfolia navázat na úspěchy modelu Samsung GALAXY S. Každý z telefonů je něčím odlišný a odráží tak myšlenku, že každý z uživatelů je jedinečný a chce, aby jeho zážitky s telefonem byly jednoduché a zábavné. Prostřednictvím Samsung GALAXY family chceme pomoci uživatelům, aby sdíleli radost a zkušenosti ve svém životě se svými přáteli a rodinou."

Samsung GALAXY Ace, Samsung GALAXY Fit, Samsung GALAXY Gio a Samsung GALAXY mini se v současné době prodávají v Rusku a postupně budou k dostání i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se začnou prodávat v průběhu prvního čtvrtletí 2011.

Samsung Galaxy Ace

Samsung GALAXY Ace je určen pro ty, kteří sledují módní trendy. Se svým sofistikovaným designem byl Samsung GALAXY Ace vytvořen tak, aby byl jednoduchý a elegantní zároveň. Samsung GALAXY Ace nabízí zkušenosti prémiových modelů na kompaktním a pohodlném 3,5palcovém displeji HVGA. Samsung GALAXY Ace se vyznačuje 800MHz procesorem, hlasovým vyhledáváním a prohlížečem dokumentů ThinkFree.

Samsung GALAXY Fit

Samsung GALAXY Fit je určený pro ty uživatele, kteří chtějí přístroj splňující všechny výzvy spojené s profesionální kariérou a rušným společenským životem. Na 3,31palcovém QVGA displeji vás Samsung GALAXY Fit podrží s kancelářským prohlížečem nejen v práci, ale také na cestě za zábavou - od prohlížení fotografií až po poslech hudby. Užijete si rovněž pohodlné prohlížení webu díky 600 MHz procesoru. Samsung GALAXY Fit vám pomůže vést život zcela bez komplikací a konfliktů.

Samsung GALAXY Gio

Samsung GALAXY Gio se svým nadčasovým designem a vylepšenými funkcemi pro připojení k sociálním sítím je dokonalým přístrojem pro stylové mladé profesionály, kteří chtějí být neustále ve spojení s okolním světem. V názvu Gio, jenž je odvozen z italského výrazu pro "klenot", se kromě toho odráží odolnost a dokonalost provedení s 3,2palcovým HVGA displejem. Samsung GALAXY Gio v sobě snoubí inteligenci a krásu, a potěší tak uživatele, kteří touží po chytrém telefonu, jenž nabízí to nejlepší z obou těchto světů.

Samsung GALAXY mini

Samsung GALAXY mini je ideální první chytrý telefon pro moderní a společensky založené mladé lidi, kteří chtějí chytrý přístroj, jenž je stejně zábavný jako funkční. Tento mobilní telefon s výrazným blýskavě barevným proužkem po straně vám zajistí spojení se vším nebo se všemi, na kterých vám v životě záleží. Samsung GALAXY mini je ztělesněním vysoké produktivity a výkonu v kompaktním provedení a 3,14palcový QVGA displej mu dodává osobitost. Je to skvělý dárek pro začínající uživatele chytrých telefonů. Je vybaven 600MHz procesorem, nabízí hlasové vyhledávání Google a obsahuje také prohlížeč dokumentů Quick Office. Samsung GALAXY mini je zábavným a moderním společníkem, který vám pomůže obeznámit se s chytrými telefony.

Článek Samsung ze dne 31. ledna 2011 - pondělí

Další články od Samsung