logo Samsung

Samsung v síti aneb pro informace, aktualizace a novinky na internet

Samsung je aktivní uživatel mnoha internetových prostředků pro sdílení novinek, aktualizací, fotografií a návodů. Využívá mnoho cest pro oboustrannou komunikaci se svými zákazníky ...

Ať už je to YouTube, Twitter, Flickr, Facebook a nebo jiné oficiální stránky společnosti Samsung, vždy jsou určeny pro pohodlnější a rychlejší poskytnutí informací zákazníkům a získáním zpětné vazby na produkty Samsung.

Jedny z vůbec nejzajímavějších stránek, které jsou zaměřené na fotoaparáty a videokamery Samsung jsou webové stránky http://www.samsungimaging.net.

Web, který využívá platformy Web 2.0, představuje skvělý zdroj informací o novinkách, fotografií, návodů a videí. V případě, že byste si třeba rádi stáhli na plochu vašeho počítače nový wallpaper, pak klikněte na sekci Downloads. Zcela jistě si vybere z mnoha tematicky řazených plakátů.

Rádi sledujete videa na serveru YouTube ? Navštivte Samsung na YouTube - http://www.youtube.com/user/samsungimaging a připojte se téměř k 8 tisícům dalších, kteří již stránku navštívili. Shlédněte nějaké vtipné video nebo vydařenou reklamu a napište nám, jak se vám líbila.

Jste-li příznivci sociálních sítí, komunikujte se Samsung přes Facebook a Twitter. Chcete-li mít přehled o novinách, komunikovat s ostatními uživateli fotoaparátů a kamer Samsung či se chcete stát fanouškem, stačí navštívit oficiální stránku Samsung na Facebooku. Pro zájemce o krátké zprávy umístěné na Twitter doporučujeme navštívit http://twitter.com/samsungimaging.

Samsung na sítí neznamená jen Facebook, Twitter, ale také Flickr - http://www.flickr.com/people/samsungimaging/, na kterém je umístěno nepřeberné množství fotografií a videí pořízených fotoaparáty a kamerami Samsung. Vy si tak můžete jednotlivé fotografie prohlédnout a okomentovat. Součástí jsou i fotografie z výstav a veletrhů, kterých se Samsung účastní.

Pokud jsou pro vás nezbytné stránky v českém jazyce, pak navštivte oficiální stránky společnosti Samsung, kde je uveden podrobný popis každého produktu, který se prodává na území České republiky.

Další články k tématům - Facebook - fotoaparáty - fotografie - Samsung - samsungimaging - twitter - youtube

Článek Samsung ze dne 16. listopadu 2009 - pondělí

Další články od Samsung