logo

GRAND PRIX FOR LOGISTIC 2010 pro ICZ

Společnost ICZ získala za své komplexní řešení Využití RFID pro řízení a kontrolu celopaletových manipulací a identifikaci lokací v blokovém skladu, cenu GRAND PRIX FOR LOGISTIC 2010.

Tohoto úspěchu společnost dosáhla na souboru veletrhů FOR INDUSTRY (veletrh strojírenských technologií), FOR WASTE (veletrh nakládání s odpady, recyklace, průmyslové a komunální ekologie) a FOR LOGISTIC (veletrh dopravy, logistiky, skladování a manipulace), který se konal od 30.3. do 1.4. 2010 v pražském veletržním areálu v Letňanech.

Dle vyjádření odborné komise, která jednotlivé exponáty a technologie hodnotila, se jedná o komplexní řešení řízení skladových a manipulačních operací se zaměřením na optimalizaci času, využití manipulačních prostředků a minimalizaci chybovosti lidského faktoru.

Vítězné řešení je složeno z mobilního vozíkového terminálu s bezdrátovou komunikací WLAN, zařízení pro čtení RFID tagů umístěným na vozíku, RFID tagů umístěnými v podlaze a v neposlední řadě aplikačního softwaru od ICZ.

Zcela konkrétní přínosy a důvody pro udělení ocenění shrnuje Josef Černý ze společnosti ICZ : "Naše řešení umožňuje automaticky identifikovat přítomnost vozíku na konkrétní skladové lokaci, zadávat řidiči vozíku příslušné manipulační příkazy v reálném čase a kontrolovat jejich plnění bez jakýchkoli dodatečných požadavků na činnost řidiče vozíku. Výsledkem je zkrácení manipulačních časů a stoprocentní kontrola činnosti řidiče vozíku."

Cena GRAND PRIX FOR LOGISTIC 2010 jasně potvrzuje kvalitu řešení, která společnost ICZ svým zákazníkům nabízí, a to nejen v oblasti logistiky. Úspěšné uplatnění na trhu jistě čeká i oceněné řešení Využití RFID pro řízení a kontrolu celopaletových manipulací a identifikaci lokací v blokovém skladu, které bylo v ČR poprvé nasazeno do provozu v roce 2009.

Další články k tématům - 2010 - GRAND - ICZ - identifikaci - komplexní - kontrolu - LOGISTIC - RFID - řešení - řízení - skladu - veletrh - Josef Černý

Článek ze dne 12. dubna 2010 - pondělí

Další články od ICZ a.s.