logo

Petr Janda: nový obchodní ředitel sekce Bezpečnost ICZ

Petr Janda se stal k 1.10. 2012 ředitelem sekce Bezpečnost ve společnosti ICZ. Na starost bude mít další rozvoj aktivit a vyhledávání nových obchodních příležitostí v jedné z klíčových částí firmy - řešení bezpečnosti informačních systémů.

Petr Janda má rozsáhlé zkušenosti jak s přímým, tak partnerským modelem prodeje. Řadu let působil na pozicích key account manager, business development manager a sales manager se zodpovědností za zákazníky v komerční i veřejnosprávní sféře. Do společnosti ICZ přechází z funkce obchodního ředitele M-COM LAN solution. Za sebou má i devítileté působení v roli account managera pro veřejnoprávní sektor ve firmě Microsoft.

Petr Janda tak přispěje k rozšíření schopností pomáhat středním a velkým zákazníkům s náročnými úkoly, které souvisejí s narůstajícími bezpečnostními hrozbami v rozvinuté informační společnosti.

Hlavní směry pro zajištění bezpečnosti IS:

"Vzhledem k rozsáhlým zkušenostem jak z komerční, tak především veřejnosprávní sféry, bude Petr Janda významnou posilou při rozvoji obchodních aktivit, hledání příležitostí a získávání nových zákazníků", říká Petr Krůček, ředitel sekce Bezpečnost.

Petr Janda (47) je absolventem Elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze. K jeho zálibám patří sport (horolezectví, lyžování a cyklistika), hudba a historie.

Další články k tématům - ČVUT - ředitel - Petr Janda - Petr Krůček

Článek ze dne 12. října 2012 - pátek

Další články od ICZ a.s.