logo

ICZ partnerem Juniper Networks

ICZ, jako první splnila podmínky a stala se ELITE partnerem společnosti JUNIPER NETWORKS ve třech oblastech specializace ...

Společnost ICZ, která patří mezi nejvýznamnější české společnosti nabízející integrovaná softwarová a síťová řešení, jako první firma na českém trhu splnila podmínky a stala se ELITE partnerem společnosti JUNIPER NETWORKS ve třech oblastech specializace - Service Provider Infrastructure, Enterprise Networking a Advanced Security.

Tento status je nejvyšším stupněm certifikovaného partnerství. Juniper Networks je předním světovým dodavatelem na trhu produktů pro bezpečnou a spolehlivou komunikaci v prostředí IP sítí. Revolučním způsobem řeší globální výměnu informací a specializované, vysoce výkonné IP systémy společnosti umožňují zákazníkům provozovat řadu služeb či aplikací na jednotné platformě s vysokou úrovní zabezpečení.

"Společnost ICZ tímto krokem naplňuje cíl být svým zákazníkům špičkovým partnerem v oblasti networkingu a bezpečnosti. Již v minulosti jsme dokázali efektivně pracovat se špičkovými sítovými technologiemi a partnerství s Juniper nás posouvá zase o stupeň dál", řekl Bohuslav Cempírek, generální ředitel ICZ a.s.

Článek ze dne 28. května 2008 - středa

Další články od ICZ a.s.