logo

Samsung D880 je telefon pro dvě SIM karty

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., vedoucí světový výrobce mobilních telefonů a telekomunikačních systémů, představuje ideální variantu pro všechny, kteří jsou kvůli oddělení pracovního a soukromého života nuceni používat dva mobilní telefony. Samsung D880, který si lehce si poradí s oběma vašimi SIM kartami, je praktickým řešením pro jednodušší a pohodlnější telefonování.

Samsung D880 je telefonem, který je ztělesněním potřeb moderního člověka, který si nechce komplikovat život se dvěma telefony nebo neustálým vyměňování SIM karet.

Telefon je koncipovaný tak, že obě SIM karty jsou na signálu aktivní, nehraje tedy roli, jestli vám někdo zavolá nebo pošle sms na jednu nebo druhou SIM kartu.

Jednoduše přepíná mezi oběma čísly a žádný hovor nebo sms tedy nepřijde nazmar. Při odchozím hovoru si pak lehce můžete vybrat, ze které SIM karty chcete volat.

Není to však jen princip duálního telefonu, který činí Samsung D880 zajímavým pro své majitele. I ti, co nedisponují dvěma SIM kartami, jistě ocení 3Mpx fotoaparát s AF, velký přehledný displej, Bluetooth, GPRS, nebo EDGE. Samozřejmostí je také mp3 přehrávač či možnost rozšíření paměti o MicroSD kartu. Výhodou tohoto mobilního telefonu je také jeho české menu.

Samsung D880 již je na českém trhu za doporučenou cenu 7500 Kč.

Článek ze dne 26. června 2008 - čtvrtek

Další články od Samsung