logo

Samsung na výsluní business telefonů klasické konstrukce

Samsung přichází na český trh se dvěma stylovými novinka - mobilními telefony klasické konstrukce U800 Soulb a L700. Uvedením těchto telefonů získává Samsung věhlas nejen na poli vysouvacích telefonů a "véček", ale i v rámci telefonů klasického typu.

Samsung U800 Soulb

Stejně jako jeho předchůdce Samsung U900 Soul, se může pochlubit jen těmi nejmodernějšími technologiemi. Disponuje velmi kvalitní výbavou, která jej staví na výsluní špičkových telefonů klasické konstrukce a činí z něj objekt zájmu každého, pro koho je důležitý osobitý styl, individualita a orientace na business.

Všestranné pohodlí a možnosti připojení nabízí uživatelům prohlížeč kancelářských dokumentů, rychlý internetový vyhledávač, bluetooth či 3-megapixelový fotoaparát s LED podsvícením. Vnitřní paměť telefonu disponuje kapacitou 1GB, díky slotu na microSD karty ji však lze rozšířit až o 8GB. Kapacity pro kvalitní zábavu, jako přehrávač hudby, video editor a rekordér včetně FM rádio s RDS jsou samozřejmou pevnou součástí telefonu.

Nejsou to však jen funkce, díky nimž Samsung U800 Soulb zaujal své výsadní postavení mezi business telefony klasické konstrukce. Telefon na první pohled zaujme svým moderním designem a smyslem pro eleganci. S myšlenkou "v jednoduchosti je krása" a "co je malé, to je pěkné" si tento elegán snadno razí cestu do dlaně svého majitele. Navíc s rozměry 111 x 46 x 9,9mm a kovovým tělem s jemným vlasovým vzorem má Samsung U800 Soulb tuto cestu přímou.

I při těchto minimalistických rozměrech se Samsung U800 Soulb může pochlubit TFT displejem s úhlopříčkou 2 palce a s rozlišením QVGA (240 x 320 px).

Samsung L700

Je dalším z telefonů klasické konstrukce společnosti Samsung, který vyniká nejen svými vlastnostmi v rámci moderních technologií, ale i svým designem. Kovové tělo s vlasovým vzorem, typickým pro Samsung, je jasným benefitem tohoto telefonu. Svým uživatelům navíc poskytuje komfort a pohodlí. Ergonomická klávesnice umožňuje snadnou orientaci, přičemž jeho velký displej 2.1“ je perfektní pro jejich oblíbené mediální soubory a zábavu.

Atraktivnost mobilního telefonu Samsung L700 je však dána i přes jeho fyzickou krásu především vybavením. Se sítí 3G (WEDGE) nabízí Samsung L700 například snadné videohovory a rychlejší přístup k médiím. Telefon je rovněž nabitý současnými praktickými vymoženostmi jako je 2-megapixelový fotoaparát s LED bleskem, prohlížečem kancelářských dokumentů, rychlým internetovým vyhledávačem, bluetooth a různými druhy zábavy.

Oba mobilní telefony jsou na českém trhu k dispozici od srpna tohoto roku.

Samsung U800 Soulb je k dispozici u všech mobilních operátorů za doporučenou cenu 5999 Kč, Samsung L700 je zájemcům nabízen v rámci open marketu za doporučenou cenu 3999 Kč.

Článek ze dne 6. srpna 2008 - středa

Další články od Samsung