logo

Iniciativa Atos OneCloud umožní zrychlit migraci do cloudu

Hlavním cílem iniciativy je přinášet zákazníkům obchodní výsledky uzpůsobené jednotlivým tržním odvětvím, reagovat na tržní výzvy a přizpůsobit se jejich cloudové vyspělosti - ať už v jsou začátcích nebo plně fungují v cloudu. Atos OneCloud je navržen tak, aby bylo možné jej využít modulárním způsobem.

"Atos OneCloud je jediné řešení na trhu, které kombinuje oborové poradenství s odbornými znalostmi transformace aplikací do komplexní sady služeb. Pomáhá dále urychlit digitální transformaci klientů do bezpečných a dekarbonizovaných cloudových prostředí. Abychom dosáhli lepších obchodních výsledků, může se každý z našich stávajících i nových zákazníků podílet na návrhu svého vlastního personalizovaného 90denního Atos OneCloud plánu," říká Élie Girard, generální ředitel společnosti Atos.

Iniciativu Atos OneCloud dodává Atos v úzké spolupráci s ekosystémem partnerů, včetně Amazon Web Services, Dell Technologies (včetně Dell EMC a VMware), Google Cloud, IBM - Red Hat, Microsoft Azure, SAP, ServiceNow a Salesforce. Zákazníci budou těžit z úzké integrace těchto předních poskytovatelů cloudových technologií.

Partneři Atos OneCloud také aktivně přispějí ke snížení požadovaných počátečních investic do cloudu a přinesou řešení pro školení zákaznických IT týmů a zaměstnanců, aby mohli optimálně využívat nové technologie.

Atos OneCloud kombinuje sadu 10 řešení na jednom místě. Jeho výhoda je založena na schopnosti společnosti Atos zorchestrovat jakoukoli kombinaci jednotlivých řešení a vytvořit z nich instanci podle odvětví.

Atos OneCloud - 10 řešení obsahuje:

Během příštích pěti let plánuje Atos zintenzivnit své investice až na přibližně 2 miliardy EUR v celé své škále cloudových řešení, zejména s ohledem na R&D, rozvoj expertů a akvizice.

Článek ze dne 2. prosince 2020 - středa

Další články od Atos IT Solutions and Services, s.r.o.