logo Digital Resources a.s.

Nejlepší ECM platforma pochází z Finska

Společnost Digital Resources pořádá ve středu 5. dubna 2017 na velvyslanectví Finska za účasti velvyslankyně Heleny Tuuri jedinečnou akci o česko - finské spolupráci v oblasti ECM.

Jan Sedláček - předseda představenstva Digital Resources a.s., představí společnost jako Gold Partnera M-Files pro Českou republiku a Slovensko a seznámí účastníky společného setkání s posledními novinkami a zkušenostmi v zavádění ECM (Enterprise Content Management) systému M-Files ve velkých a středně velkých firmách.

O systému M-Files

Systém správy dokumentů M-Files přináší jednoduché ovládání, snadnou administraci, špičkové worfkflow pro automatizaci oběhu a schvalování dokumentů. Solidní technologie je připravena na propojování s dalšími systémy uvnitř firmy. Provázanost s prostředím Microsoft Windows a Microsoft Outlook usnadňuje užívání i méně zdatným uživatelům a zrychluje vlastní nasazení.

Díky M-Files můžete k dokumentům přistupovat ze svého počítače, tabletu, nebo mobilu. Dokumenty jsou v bezpečí a máte jistotu řízeného přístupu k informacím dle uživatelských oprávnění.

Článek Digital Resources a.s. ze dne 4. dubna 2017 - úterý

Další články Digital Resources a.s.

Nabídka zaměstnání Digital Resources a.s.