logo Digital Resources a.s.

Intuo: CRM druhé volby

Intuo - Company Intelligence se stává na českém trhu CRM systémem druhé volby, hned po velkých zahraničních. Intuo pomáhá řídit procesy v mnoha společnostech a řadí se do kategorie CRM systémů - řízení vztahů se zákazníky.

Systém Intuo ještě lépe vystihuje zkratka XRM - tedy systém, který umožňuje řídit veškeré procesy uvnitř firmy, automatizuje a zvyšuje výkon. Intuo řeší zejména oblast obchodu, servisu a marketingu. Přináší moderní nástroje do dispečinku při plánování jednotlivých servisních zásahů, sleduje veškeré aktivity, zlepšuje sdílení informací uvnitř firmy a je propojeno s emailovým serverem i s telefonní ústřednou.

"Nyní je Intuo ve fázi zralosti a plní původní vizi, která značně překonávala tehdejší rozsah CRM systémů - zavedli jsme pojem business-management-system a tím jsme chtěli naznačit, že se s Intuem dají řídit jakékoliv procesy", uvádí Martin Kanyza, CEO v Digital Resources.

Alexej Bátor, obchodní ředitel Digital Resources to rozvádí: "Intuo dnes skvěle pomáhá servisně orientovaným firmám - například v branžích zemědělské, lesnické a komunální techniky, v oblasti zdravotnické techniky, telekomunikacích, charitativních organizacích a personálních agenturách a v servisně orientovaných společnostech. Dále máme řešení pro obchodní firmy a řízení obchodních týmů a pro oblast marketingových agentur. Intuo přímo zvyšuje rentabilitu podnikání."

"Samozřejmostí jsou moderní technologie, komunikace s emailovým serverem, spolupráce s Microsoft Outlookem a komunikace se zdroji externích dat. Intuo má integrován nejlepší document management systém na trhu - M-Files. Když k tomu přidáte výbornou cenovou politiku, stává se z něj přirozeně CRMko druhé volby, tedy takové, po kterém se poohlédnou firmy, které si z důvodu diktátu mateřské firmy nemusí vybrat zrovna některé ze zahraničních řešení", doplňuje Jan Sedláček, marketingový ředitel Digital Resources.

Zákazníci na Intuu oceňují výbornou práci s provazováním informací prakticky bez omezení. Mohou volit mezi direktivním propojením s mailserverem (všechny firemní emaily jsou majetkem společnosti), nebo selektivním přístupem (uživatel získá právo některé emaily nesdílet v rámci firmy), případně velmi liberálním přístupem (uživatel dobrovolně vybrané emaily sdílí v rámci Intua).

Integrace s M-Files umožňuje řízení tagování jednotlivých dokumentů přímo Intuem a tak i uživatelé, kteří s CRM systémem nepracují mají výhodu jednodušší práce.

Kalendáře v rámci Intua pak mohou buď zcela nahradit Microsoft Exchange, nebo ho vhodně doplní.

Další články k tématům - CRM - IS - M-Files - server - XRM - Martin Kanyza - Alexej Bátor - Jan Sedláček

Článek Digital Resources a.s. ze dne 23. dubna 2012 - pondělí

Další články od Digital Resources a.s.