logo Digital Resources a.s.

Digital Resources je nejvýznamnějším EMEA dodavatelem M-Files

Společnost Digital Resources získala na mezinárodní konferenci M-Files v Lisabonu několik ocenění a stala se EMEA PARTNER OF THE YEAR 2017. Děkujeme za skvělou spolupráci našim zákazníkům, celému týmu i našim partnerům.

Digital Resources je nejvýznamnějším dodavatelem M-Files v Evropě, na Blízkém východě a Africe v uplynulém roce a potvrzuje tak své přání být jedním z nejvýznamnějších partnerů M-Files globálně.

Mezi další úspěchy patří dvě individuální VIP ocenění pro Davida Pátera a Jana Sedláčka, cena za BEST MARKETING PROGRAM a ocenění za M-Files Largest New Deal.

Slavnostní večer byl v bondovském duchu a probíhal v Casinu Estoril, které inspirovalo Jana Flemminga k napsání bondovky Casino Royale.

Díky M-Files můžete k dokumentům přistupovat ze svého počítače, tabletu, nebo mobilu. Dokumenty jsou v bezpečí a máte jistotu řízeného přístupu k informacím dle uživatelských oprávnění.

Document Management System (DMS) M-Files využívá 150000 uživatelů v 70 zemích a téměř 30 jazykových lokalizacích včetně češtiny.

Článek Digital Resources a.s. ze dne 16. června 2017 - pátek

Další články Digital Resources a.s.

Nabídka zaměstnání Digital Resources a.s.