logo Digital Resources a.s.

xRM Intuo usnadňuje řízení obchodu

Intuo - Company Intelligence xRM systém podporuje procesy, rozvoj příležitostí i dohled nad klíčovými příležitostmi zejména ve firmách, kde jde o prodej řešení, složitějších technologií či služeb s přidanou hodnotou.

Zavádění systému Intuo vítají spíše obchodní ředitelé nebo regionální manažeři, naopak řadoví obchodníci mívají na počátku obavy ze skutečnosti, že je na jejich práci příliš vidět. Manažeři ve firmách pak stojí před zásadní otázkou: "Jsou informace o potenciálních příležitostech a cenná data o realizovaných a plánovaných schůzkách, nabídkách a možnostech obchodní spolupráce majetkem společnosti, nebo individuálním vlastnictvím obchodníků?"

"Pokud ukazujeme možnosti systému Intuo osvíceným manažerům, záhy dochází ke krokům, které trvale změní způsob obchodování. Obchodníci ho obvykle ocení až později, protože sdílení cenných informací a správné postupy vedou k vyšší efektivitě obchodu a rychlejším reakcím firmy na změny dynamického trhu", uvádí Jan Sedláček, předseda představenstva společnosti Digital Resources a.s.

Pro firmu je cenné i to, že lze kombinací tvrdých dat (informace o objemech prodejů provázaných s účetnictvím) a měkkých dat (informace o aktivitách obchodníka) lépe vyhodnocovat a rychleji reagovat na potřeby zákazníků.

Jan Schweitzer, jednatel společnosti Zero systems s.r.o., říká: "Měli jsme již dříve zkušenosti s jinými CRM systémy, ale naše očekávání se naplnila až se systémem Intuo - Company Intelligence. Oceňujeme především jednoduchost obsluhy programu, nejmodernější využívané technologie a možnost propojení s produkty Microsoft a ERP. Intuo nám pomáhá jak v práci se stávajícími klienty, tak při vyhledávání nových obchodních příležitostí.".

Intuo - Company Intelligence je také propojeno s nejlepším document management systémem finské provenience M-Files.

xRM - systémy řízení procesů, x symbolizuje veškeré možné procesy ve společnosti (servis, obchod, marketing, management, reportování, task management atp.).

O firmě Zero systems s.r.o.

Firma Zero systems s.r.o. vznikla jako rodinná firma v roce 2004, a to po mnohaletých zkušenostech s výrobou, ostřením a prodejem nástrojů pro třískové obrábění. Firma dnes dodává kvalitní CNC stroje a řezné nástroje pro třískové obrábění a dělení materiálů.

O systému Intuo

Intuo - Company Intelligence je systém pro řízení firemních procesů (xRM). Umožňuje řídit servis, obchod a marketing. Podporuje týmovou práci. Jeho silnou stránkou jsou vazby mezi informacemi bez jakéhokoliv omezení. Intuo je ryze český produkt.

Další články k tématům - CRM - ERP - management - servis - Jan Sedláček

Článek Digital Resources a.s. ze dne 18. března 2013 - pondělí

Další články od Digital Resources a.s.

Nabídka zaměstnání Digital Resources a.s.