logo

ČD Telematika i letos partnerem konference eVize

ČD - Telematika a.s. jako přední poskytovatel ICT služeb pro veřejnou správu se i letos stala partnerem konference "eVize pro státní správu a samosprávu". Konference je součástí doprovodného programu veletrhu INVEX 2008.

Záštitu nad projektem eVize převzalo letos Ministerstvo vnitra České republiky. Účastníci konference se seznámí s informační a komunikační politikou České republiky, s financováním eGovernmentu z prostředků Evropské unie či s digitalizací médií a archivních fondů. K hlavním tématům budou dále patřit eGovernment projekty v krajích a samosprávě v České republice, projekty Smart Administration či služby pro informační společnost.

Oficiální zahájení konference eVize a představení priorit České republiky v budování eGovernmentu se uskuteční dne 6. října 2008 za účasti MUDr. Mgr. Ivana Langera, ministra vnitra České republiky, JUDr. Jiřího Pospíšila, ministra spravedlnosti České republiky, Mgr. Zdeňka Zajíčka, náměstka ministra vnitra České republiky, a Ing. Jiřího Škrly, generálního ředitele Veletrhy Brno, a.s.

Článek ze dne 7. října 2008 - úterý

Další články od ČD - Telematika a.s.