logo

ČD Telematika uspěla v soutěži Českých 100 nejlepších

ČD Telematika a.s. se již potřetí zařadila mezi nejlepší české firmy v žebříčku prestižní soutěže Českých 100 nejlepších v kategorii Informačních a komunikačních technologií.

Cílem soutěže je zviditelnit v České republice registrované firmy z co možná nejširšího spektra aktivit. Pro společnost ČD Telematika a.s. je získané ocenění důkazem, že dobře zvolená strategie společnosti s vysoce kvalitní péčí o zákazníka přináší své výsledky. Skvělé umístění v tak náročné soutěži to jen potvrzuje.

"Patřit mezi nejlepší v oboru je pro nás závazkem, který nás motivuje k ještě většímu úsilí v práci tak, abychom byli úspěšní i v budoucnu," uvedl Ing. Stanislav Beneš, generální ředitel společnosti ČD Telematika a.s.

Vyhlášení výsledků letošního ročníku proběhlo 28. listopadu ve Španělském sále Pražského hradu za účasti více jak šesti set V.I.P. českých i zahraničních hostů. Soutěž Českých 100 nejlepších, kterou každoročně vyhlašuje společnost Comenius, je rozdělena do osmi oborových kategorií a hodnocení provádí široký okruh vybraných odborníků.

Další články k tématům - ČD - nejlepší - soutěže - Telematika

Článek ze dne 9. prosince 2008 - úterý

Další články od ČD - Telematika a.s.