logo

DMS systém M-Files konečně na českém trhu: trial verze ZDARMA

Stáhněte si ZDARMA trial verzi systému M-Files Professional, která obsahuje veškerou funkcionalitu bez nejmenšího omezení po dobu 30ti dnů. Společnost Digital Resources představuje M-Files jako nejmodernější současný DMS systém - Document management software.

Časové ztráty působené vyhledáváním v přebujelých souborových systémech (file systems) dosahují zhruba 16 % z pracovní doby dnešních zaměstnanců. Díky snížení této ztráty o zhruba 75 % je návratnost investice řádově v týdnech. Žádné dokumenty nejsou znovu vytvářeny. Každý dokument je řádně verzován dle požadavků norem kvality.

M-Files navíc představují revoluci v pojetí off-line možností. Vyčleněné soubory zůstávají v kanceláři k dispozici pro všechny uživatele, zatímco může dojít k off-line editaci a následné synchronizaci.

Webový přístup (web access) umožňuje neomezený on-line přístup dle přístupových práv, přičemž lze tuto vlastnost využít nejen interně pro pracovníky společnosti, ale i pro přístup třetích osob, například zákazníků či partnerů. Jednoduše tak založíte například "partner source", "FAQ" nebo místo s archivem dokumentace, který chcete nabízet širší veřejnosti k dispozici.

Důležité e-maily se již nikdy neztratí. Nabídky a smlouvy můžete tvořit mnohem efektivněji využitím šablon (templates). Workflow zajistí dokonalý oběh dokumentů. M-Files OCR umožní digitalizovat jakékoliv papírové dokumenty a vhodně je třídit.

"M-Files jsme zařadili do našeho portfolia produktů poté, co jsme se přesvědčili, že přesně zapadají do našeho konceptu "Ovládejte jednoduše i ty nejsložitější systémy". Přinášíme tak firmám skvělý nástroj, který nahradí změť dokumentů a zanesený file systém. Jedná se o nejmodernější současný DMS systém, který zvýší výkonnost a produktivitu práce," uvádí Jan Sedláček, marketingový ředitel společnosti Digital Resources.

Martin Kanyza, předseda představenstva firmy Digital Resources, dodává: "S naším americkým partnerem, společností Motive Systems, máme velké plány v Česku, na Slovensku a v Polsku. Výbornou zprávou pro uživatele je plná integrace s CRM systémy Intuo - Company Intelligence, Microsoft Dynamics CRM a Sales Force. Dochází tak k dramatickému zvýšení konkurenceschopnosti, kvality a výkonnosti."

Nejmodernější DMS M-Files je plně integrovaný do prostředí Microsoft Windows a používá jej již 120000 uživatelů v 70 zemích světa. Vynikající ergonomie umožňuje velmi rychlé a nenásilné nasazení. Uživatelé pracují v důvěrně známém prostředí.

M-Files jsou návykové - jakmile je jednou vyzkoušíte, už se nikdy k souborovému systému nevrátíte.

Další články k tématům - CRM - DMS - dokumenty - Dynamics - Intuo - m-files - OCR - Sales Force - Workflow - zdarma - Jan Sedláček - Martin Kanyza

Článek ze dne 18. února 2011 - pátek

Další články od Digital Resources a.s.

Úspěch Intuo Aliance: CFM manažerský systém pro Younger Optics Australia

DMS systém M-Files konečně na českém trhu: trial verze ZDARMA

Světlo na konci tunelu