logo

Firemní procesy Medicton Group řídí IS Intuo Company Intelligence

Informační systém Intuo - Company Intelligence umožňuje zlepšit práci dispečinku při plánování jednotlivých servisních zásahů, sleduje veškeré aktivity, zlepšuje sdílení informací uvnitř firmy a je propojen s emailovým serverem a telefonní ústřednou.

Intuo - Company Intelligence pomáhá řídit procesy ve společnosti Medicton Group, která je dodavatelem zdravotnické techniky a servisních služeb pro zdravotnická zařízení.

"Chtěli jsme perfektní informační systém a volili jsme mezi zahraničními řešeními a českým systémem Intuo - Company Intelligence. Zvolili jsme Intuo, díky tomu můžeme zvýšit výkon a dále zlepšovat kvalitu služeb v naší firmě", říká Martin Dobiáš, ekonomický ředitel společnosti Medicton Group.

Jan Sedláček, marketingový ředitel společnosti Digital Resources dodává: "Intuo je v branži zdravotnické techniky a obecněji v servisně orientovaných firmách velmi úspěšné. Intuo může řídit veškeré procesy a díky workflow upozorňuje, či dokonce eskaluje, čímž pomáhá proaktivitě firem. Jsme rádi, že jsme dostali příležitost ve společnosti Medicton Group."

O Intuo - Company Intelligence

Intuo Company Intelligence je systém pro řízení firemních procesů (xRM). Umožňuje řídit servis, obchod a marketing. Podporuje týmovou práci. Jeho silnou stránkou jsou vazby mezi informacemi bez jakéhokoliv omezení a důraz na aktivity.

Je provázán s emailovým serverem, může být propojen s telefonickou ústřednou. Disponuje skvělým DMS (document management systémem, M-Files) a bývá v rámci implementace integrován s hlavním ekonomickým systémem firmy.

Hlavní přínosy Intuo - Company Intelligence:

Intuo je ryze český produkt, který dnes právem konkuruje těm největším zahraničním řešením.

O společnosti Medicton Group

Společnost Medicton Group působí v oblasti servisních služeb zdravotnické přístrojové techniky, dodává lékařskou techniku a úspěšně též působí v oblasti výzkumu a vývoje vlastních výrobků.

Další články k tématům - CRM - DMS - Intuo - IS - PBX - xRM - zdravotnictví - Martin Dobiáš - Jan Sedláček

Článek ze dne 19. dubna 2012 - čtvrtek

Další články od Digital Resources a.s.