logo

Intuo Aliance: další úspěch v projektu systému řízení pro KASRO

Člen Intuo Aliance - společnost Sefima, podepsala smlouvu na realizaci projektu dodávky systémů řízení se společností KASRO, která se již více než 20 let věnuje prodeji, technické podpoře a komplexnímu návrhu tiskových řešení laserových tiskáren, digitálních kopírek a multifunkčních zařízení.

Intuo - Company Intelligence pomůže KASRU řídit nejenom vztahy se zákazníky, ale také bude podporovat procesy v rámci řízení servisu, hot-line a logistiky. Intuo dále podpoří personalistiku.

Aleš Maršík, ředitel poradenství společnosti Sefima říká: "Přípravě projektu jsme věnovali velkou pozornost. Těší nás rozhodnutí společnosti KASRO a náš tým nyní odvádí práci na projektu, který zviditelňuje na mapě i Intuo Alianci jako celek."

"Partnerský projekt Intuo Aliance přináší své ovoce. Sefima nyní patří mezi nejúspěšnější členy Intuo Aliance," uvádí obchodní ředitel společnosti Digital Resources Alexej Bátor. "Ačkoliv je situace na trhu napjatá, zákazníci oceňují vyšší míru jistoty a bezpečí pro svoji investici. To byl jeden z hlavních cílů aliance," dodává.

Intuo Alianci tvoří od října 2010 osm firem. Hlavním cílem firem v Intuo Alianci je poskytovat profesionální služby zejména v oblasti CRM. Platformou je systém Intuo - Company Intelligence. Díky Intuo Alianci mají zákazníci větší volnost ve výběru a mnoho kvalitních provázaných systémů rozvíjejících možnosti běžného systému pro řízení vztahů se zákazníky - mobilním řešením počínaje, přes satelitní sledování vozového parku až k manažerským nástrojům (Business Intelligence).

Další úspěch Intuo Aliance ukazuje, že partnerství středně velkých firem s důrazem na vysokou profesionalitu služeb může přinést výsledky i v době, kdy trh stagnuje.

Členy Intuo Aliance jsou :

Intuo - Company Intelligence je systém pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Intuo je však více než běžné CRM. Z hlediska strategického řízení se dá říci, že je to Business Management Software. Umožňuje řídit jakékoliv procesy ve firmě.

Článek ze dne 1. prosince 2010 - středa

Další články od Digital Resources a.s.