logo

Ocenění za M-Files Prague Meeting pro Digital Resources

Křišťálové M za nejlepší marketingovou akci roku získala na mezinárodním setkání partnerů M-Files v Amsterdamu pražská společnost Digital Resources. M-files jsou úzce integrovány do prostředí Microsoft Windows, což poskytuje uživatelům důvěrně známé prostředí, které je snadné používat.

"Ocenění jsme získali za realizaci akce M-Files Prague Meeting, které se účastnily desítky manažerů ze středně velkých a velkých firem. V rámci akce náš tým předvedl ukázky integrace document management systému M-Files s CRM systémem a ERP systémem. Jsme moc rádi, že jsme ocenění získali", uvádí Jan Sedláček, předseda představenstva Digital Resources.

Akce měla příznivé ohlasy u účastníků, kteří ocenili nejen účast Miki Janavanainena z finské centrály M-Files, ale viděli též živé ukázky, včetně využití M-Files na tabletu iPAD s operačním systémem IOS.

David Páter, M-Files Product Leader, dodává: "M-Files používá více než 120000 uživatelů v 90 zemích světa. Jedná se o výkonný a přitom uživatelsky velmi atraktivní document management systém, který pomáhá zajistit pořádek v dokumentech, omezit časové ztráty a pracovat produktivněji. Je plně v souladu s ISO normami kvality, protože řádně pečuje o verzování dokumentů a dokonale řídí přístup v rámci pracovních týmů."

M-Files mohou řešit kvalitně oběh dokumentů a jejich schvalování pomocí "workflow". Jednoduše tak řeší například schvalování přijatých faktur, schvalování objednávek, či smluv, případně jakékoliv řízení procesu uvnitř firmy. Umožňují tak realizovat myšlenku bezpapírové kanceláře, přičemž zlepšují pracovní prostředí, eliminují časové ztráty a slouží ještě k větší týmové spolupráci.

Vlastní prostředí aplikace je tak jednoduché, že ho zvládne každý průměrný uživatel po krátkém zaškolení, neboť připomíná práci s dalším diskem počítače.

Další články k tématům - CRM - ERP - iPAD - ocenění - m-files - workflow - zdarma - Jan Sedláček

Článek ze dne 1. října 2012 - pondělí

Další články od Digital Resources a.s.