logo

BOMAR zvýší kvalitu výstupní kontroly pomocí myAVIS

Významný evropský producent strojních pil BOMAR, spol. s r.o., se rozhodl podepsat kontrakt se společností KVADOS Mobile Solutions s.r.o. a implementovat novou produktovou řadu řešení myAVIS™ – Quality Management.

S využitím unikátní technologie dynamických formulářů budou definovány podklady pro výstupní kontrolu kvality. Evidovaná data umožní zvýšit úroveň výstupní kontroly a zároveň efektivní vyhodnocování získaných údajů. V rámci projektu budou využity mobilní terminály Intermac řady CN3.

Uvedeným projektem otevírá společnost KVADOS, a.s., novou prodejní řadu produktu produktů myAVIS™.

O společnosti BOMAR

Společnost BOMAR, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 a v současné době díky neustálému vývoji, zlepšování kvality a rozšiřování sortimentu představuje jednoho z významných evropských producentů ručních pil, pásových pil, malých strojů až po plně hydraulické CNC-řízené automaty s možností oboustranných úhlových řezů, určené pro řezání ocelových materiálů téměř jakýchkoliv rozměrů. O dostupnost výrobků a služeb společnosti BOMAR, spol. s r.o. koncovým zákazníkům se stará celosvětová síť obchodních partnerů s odborně vyškoleným servisním personálem. V současné době společnost expanduje na trhy Asie a Severní Ameriky.

Článek ze dne 8. července 2008 - úterý

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.