logo

Odborníci ocenili webové stránky myAVIS.cz

Vydavatelství CPress Media vyhlásilo v Brně 4. listopadu 2009 výsledky druhého ročníku soutěže Nejlepší firemní web z oblasti IT. Společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. si odnesla speciální redakční cenu za web myavis.cz.

V klání byla hodnocena především odborná úroveň stránek, zejména z hlediska SEO, copywrittingu, grafiky a celkové použitelnosti a byznysového pohledu na web.

"Pochvalu zaslouží videoprezentace a celková přehlednost," uvádí Pavel Knapp, porotce ze společnosti Blue Pixel, s.r.o. Souhlasí s ním i Martin Mareček, který v porotě zastupoval firmu čekit s.r.o. "Prezentace softwarové aplikace myAVIS je přehledně zpracována. Animace na úvodní stránce představuje ve zkratce všechny produkty. Pro uživatele budou určitě přínosné videoprezentace produktů."

Porota byla složena z redakcí vydavatelství Computer, Živě, Connect a BIZ a z odborníků firem BluePixel, s.r.o., čekit s.r.o. a Shean s.r.o., které se zabývají webovými řešeními. Vydavatelství vyhlásilo soutěž už podruhé v době konání veletrhů Invex a Digitex, kde ji také své ploše v pavilonu B prezentovalo.

"Mám radost, že dokážeme uspět nejen s řešením myAVIS jako takovým, ale i s jeho prezentací. Naše investice a úsilí do vytvoření videoprezentací výrazně pozvedlo informační a profesionální hodnotu našeho portálu. Opět se potvrzuje, že jsme na špičce segmentu ve všech ohledech," říká k ocenění Petr Gregor, výkonný ředitel KVADOS Mobile Solutions s.r.o.

Další články k tématům - KVADOS - myavis - Solutions - videoprezentace - vydavatelství - web - Pavel Knapp - Petr Gregor

Článek ze dne 18. listopadu 2009 - středa

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.