logo

myAVIS optimalizuje distribuci společnosti ACTIVA

Společnost ACTIVA spol. s r.o. si vybrala pro řízení svých firemních mobilních obchodních procesů v terénu informační systém myAVIS Field Sales. Řešení bude společnost využívat na trzích České a Slovenské republiky.

Dodavatelem je středoevropský lídr v oblasti vývoje mobilních informačních systémů, ostravská společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o.

Implementací mobilního informačního systému myAVIS™ Field Sales plánuje vedení společnosti ACTIVA spol. s r.o. dosažení významné úspory a systematickou optimalizaci řízení obchodních procesů v terénu, získávání rychlejších informací o trhu, ale také možnost manažerské kontroly v reálném čase. Implementační práce budou ukončeny v prvním čtvrtletí roku 2009, kdy bude řešení myAVIS™ Field Sales v ACTIVA spol. s r.o. předáno do ostrého provozu, a to v České i Slovenské republice.

O společnosti ACTIVA spol. s r. o.

Společnost ACTIVA spol. s r.o. působí od roku 1992 jako dodavatel kancelářských potřeb. Za dobu své existence si na trhu vybudovala významné postavení a získala řadu významných a náročných klientů, kteří oceňují její vysoce profesionální služby. V současné době má společnost více než 400 zaměstnanců, zásobuje téměř 15 300 právních subjektů a v roce 2007 dosáhla obratu 1 380 milionů Kč.

Další články k tématům - Kvados.myAVIS - ACTIVIA

Článek ze dne 6. listopadu 2008 - čtvrtek

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.