logo

myAVIS rozšiřuje spolupráci v oblasti distribuce potravin

Společnost Bongrain Czech Management & Services, s.r.o., člen francouzské potravinářské skupiny Bongrain, si vybrala pro řízení svých firemních mobilních obchodních procesů v terénu informační systém myAVIS™ Field Sales.

Toto řešení bude využívat divize Bongrain food service. Dodavatelem je středoevropský lídr v oblasti vývoje mobilních informačních systémů, společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. se sídlem v Ostravě.

Divize food service společnosti Bongrain zastřešuje prodej výrobků renomovaných značek, jakými jsou například Sedlčanský Hermelín, Král Sýrů Hermelín, Pribináček, Pribináček Smajlík, Lučina, Pribina, Apetito a Maratonec, pro cateringové operátory na celém území České republiky. Implementací mobilního informačního systému myAVIS™ Field Sales plánuje vedení společnosti Bongrain Czech Management & Services, s.r.o., dosažení významné úspory a optimalizace obchodních procesů v terénu, získávání rychlejších informací o trhu, ale také možnost manažerské kontroly v reálném čase.

Implementační práce budou ukončeny v listopadu 2008, kdy bude řešení myAVIS™ Field Sales v divizi Bongrain food service předáno do ostrého provozu. Začleněním potravinářské skupiny Bongrain do svého klientského portfolia potvrzuje společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. pozici středoevropského lídra v oblasti vývoje mobilních informačních systémů.

O skupině Bongrain

Francouzská skupina Bongrain operuje na mnoha světových trzích. Společnost se specializuje zejména na výrobu sýrařských a dalších mléčných produktů, ve Francii pak také kvalitních cukrovinek a masných výrobků a v neposlední řadě na zpracování plodů moře. Skupina Bongrain vstoupila na český trh v roce 1993, kdy zakoupila výrobní závod Pribina v Přibyslavi, který je známý především produkcí Pribináčků a Krále Sýrů Hermelínu. Postupně se ale výroba v Pribině rozrostla ještě o předsmažené chlazené výrobky a tvarohovou tyčinku Pribináček Smajlík. V roce 1996 pak skupina Bongrain získala Povltavské mlékárny, kde se vyrábí Sedlčanský Hermelín a Lučina, a v roce 1999 ještě navázala koupí továrny TPK v Hodoníně. Ta se zaměřuje na výrobu tavených sýrů pod značkami Apetito, Maratonec, Pribina a dalších. 
Zatím nejmladším členem skupiny Bongrain je divize Bongrain food service, která zastřešuje prodej výrobků všech tří filiálek pro cateringové operátory. První objednávky pod hlavičkou Bongrain food service se realizovaly v roce 2002 a od té doby se tato malá divize utěšeně rozrůstá, ať už z pohledu rozšiřování nabídky výrobků, nárůstu objemů nebo rozvoje distribuční sítě. V nabídce Bongrain Foodservice najdete výrobky renomovaných značek, jakými jsou Sedlčanský Hermelín, Král Sýrů Hermelín, Pribináček, Pribináček Smajlík, Lučina, Pribina, Apetito, Maratonec.

Článek ze dne 19. září 2008 - pátek

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.