logo KVADOS Mobile Solutions s.r.o.

myAVIS rozšiřuje spolupráci v oblasti distribuce potravin

Společnost Bongrain Czech Management & Services, s.r.o., člen francouzské potravinářské skupiny Bongrain, si vybrala pro řízení svých firemních mobilních obchodních procesů v terénu informační systém myAVIS™ Field Sales.

Toto řešení bude využívat divize Bongrain food service. Dodavatelem je středoevropský lídr v oblasti vývoje mobilních informačních systémů, společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. se sídlem v Ostravě.

Divize food service společnosti Bongrain zastřešuje prodej výrobků renomovaných značek, jakými jsou například Sedlčanský Hermelín, Král Sýrů Hermelín, Pribináček, Pribináček Smajlík, Lučina, Pribina, Apetito a Maratonec, pro cateringové operátory na celém území České republiky. Implementací mobilního informačního systému myAVIS™ Field Sales plánuje vedení společnosti Bongrain Czech Management & Services, s.r.o., dosažení významné úspory a optimalizace obchodních procesů v terénu, získávání rychlejších informací o trhu, ale také možnost manažerské kontroly v reálném čase.

Implementační práce budou ukončeny v listopadu 2008, kdy bude řešení myAVIS™ Field Sales v divizi Bongrain food service předáno do ostrého provozu. Začleněním potravinářské skupiny Bongrain do svého klientského portfolia potvrzuje společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. pozici středoevropského lídra v oblasti vývoje mobilních informačních systémů.

O skupině Bongrain

Francouzská skupina Bongrain operuje na mnoha světových trzích. Společnost se specializuje zejména na výrobu sýrařských a dalších mléčných produktů, ve Francii pak také kvalitních cukrovinek a masných výrobků a v neposlední řadě na zpracování plodů moře. Skupina Bongrain vstoupila na český trh v roce 1993, kdy zakoupila výrobní závod Pribina v Přibyslavi, který je známý především produkcí Pribináčků a Krále Sýrů Hermelínu. Postupně se ale výroba v Pribině rozrostla ještě o předsmažené chlazené výrobky a tvarohovou tyčinku Pribináček Smajlík. V roce 1996 pak skupina Bongrain získala Povltavské mlékárny, kde se vyrábí Sedlčanský Hermelín a Lučina, a v roce 1999 ještě navázala koupí továrny TPK v Hodoníně. Ta se zaměřuje na výrobu tavených sýrů pod značkami Apetito, Maratonec, Pribina a dalších. 
Zatím nejmladším členem skupiny Bongrain je divize Bongrain food service, která zastřešuje prodej výrobků všech tří filiálek pro cateringové operátory. První objednávky pod hlavičkou Bongrain food service se realizovaly v roce 2002 a od té doby se tato malá divize utěšeně rozrůstá, ať už z pohledu rozšiřování nabídky výrobků, nárůstu objemů nebo rozvoje distribuční sítě. V nabídce Bongrain Foodservice najdete výrobky renomovaných značek, jakými jsou Sedlčanský Hermelín, Král Sýrů Hermelín, Pribináček, Pribináček Smajlík, Lučina, Pribina, Apetito, Maratonec.

Článek KVADOS Mobile Solutions s.r.o. ze dne pátek 19. září 2008

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.

myAVIS pomáhá s distribucí společnosti DITIPO

Odborníci ocenili webové stránky myAVIS.cz

myAVIS optimalizuje distribuci nápojů Kofola

KVADOS Mobile Solutions je také Microsoft Gold Certified Partner

DITIPO rozšíří řady uživatelů myAVIS

Heinz využije myAVIS v dalších státech

myAVIS pomáhá s distribucí potravin ve společnosti FRAMIL

myCASH oslovil návštěvníky konference Samoška

myAVIS, úspěšně nasazen ve společnosti Bongrain

myAVIS pomáhá s distribucí masa a masných výrobků z Valašska

KVADOS jako první představuje informační systém videoprezentacemi na webu

myAVIS optimalizuje distribuci společnosti ACTIVA

myAVISTM mění tvář Slovenska

myAVIS rozšiřuje spolupráci v oblasti distribuce potravin

KVADOS nasazuje řešení myAVIS Field Sales ve společnosti HEKRA Opava

KVADOS úspěšně rozšiřuje nasazení myAVISTM ve společnosti ČD Telematika

KVADOS vstupuje do světa dětí se svým řešením myAVIS

myAVISTM zvyšuje efektivitu distribuce potravin

VENTUS a myAVIS řídí činnost stovek pracovníků společnosti PPM Europe

Zařízení Opticon bylo certifikováno jako myAVIS Ready

Slovenští obchodníci s autoskly budou využívat řešení myAVIS

BOMAR zvýší kvalitu výstupní kontroly pomocí myAVIS

KVADOS implementuje myAVIS ve společnosti GENEI

Měníme Evropu II

Společnost MP Krásno si vybrala myAVIS

myAVIS v ČEZ Bulgaria

myAVIS na konferenci Retail Summit 2008

KVADOS Mobile Solutions Silver Partner Retail Summit 2008

Accom holding se rozhodl pro mobilní řešení myAVIS

Leader volí leadera III

myAVIS Field Service získal prestižní ocenění Křišťálový disk