logo

myAVIS optimalizuje distribuci nápojů Kofola

Společnost Kofola, si vybrala pro řízení svých firemních mobilních obchodních procesů v terénu informační systém myAVIS Field Sales.

Řešení bude společnost využívat kromě domácího trhu také na Slovensku a v Polsku. Dodavatelem je středoevropský lídr v oblasti vývoje mobilních informačních systémů, ostravská společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o.

Informační systém bude v celé skupině Kofola využívat více než 300 obchodních zástupců a VAN prodejců na území celé České republiky, Slovenska a Polska. Implementace informačního systému myAVISTM Field Sales ve společnosti Kofola proběhne ve třech etapách v průběhu roku 2009 a 2010 tak, aby bylo celé řešení k 1.6. 2010 v ostrém provozu na všech třech trzích.

Řešení myAVIS™ Field Sales zvítězilo v tendru díky výraznému technologickému náskoku a vyšší funkčnosti i komplexnosti oproti konkurenčním produktům. Nadto nabízí myAVIS™ Field Sales kvalitní podporu mezinárodním Service Deskem a poskytuje příkladné reference napříč evropskými trhy.

Využitím mobilního informačního systému myAVIS™ Field Sales plánuje vedení společnosti Kofola a.s. mimo jiné dosažení významné úspory a systematické optimalizace řízení obchodních procesů v terénu, získávání rychlejších informací o trhu u všech produktových skupin napříč regiony, ale také možnost manažerské kontroly v reálném čase.

Společnost Kofola a.s. je součástí Skupiny Kofola, jednoho z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů s osmi výrobními závody na pěti trzích střední a východní Evropy. Celkově společnost v České republice zaměstnává 700 lidí.

Do produktového portfolia společnosti patří tradiční kolový nápoj s originální recepturou Kofola, řada ovocných nápojů, sirupů a koncentrátů Jupí, dětský nápoj Jupík a Jupík Aqua, přírodní pramenité vody Rajec a Rajec Bylinka, hroznové nápoje Top Topic a Vinea, pravá americká RC Cola, , ledová káva Nescafé Xpress a dále značky Capri Sonne a Chito Tonic.

Misí skupiny Kofola je s nadšením vytvářet atraktivní značkové nápoje, které budou nabízet spotřebiteli takovou funkční a emotivní hodnotu, že se pro něj stanou významnou součástí životního stylu.

Další články k tématům - Field - Kofola - myAVIS - Sales

Článek ze dne 19. srpna 2009 - středa

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.