logo

KVADOS Mobile Solutions Silver Partner Retail Summit 2008

Profesionální mobilní informační systém myAVIS společnosti KVADOS Mobile Solutions bude již tradičně prezentován na pravidelném výročním vrcholovém setkání špiček českého maloobchodního trhu Retail Summit 2008 konaném ve dnech 5. - 6.2. 2008 v TOP hotelu Praha.

myAVIS můžete vidět ve vlastním stánku ve foyer hotelu a součástí prezentace bude také již tradiční mobilní Bleskový průzkum. Letošní účast na konferenci je přelomová, protože myAVIS bude pracovat dokonce ve třech projektech :

Znalec obchodního trhu 2008
Bleskový průzkum myAVIS Retail Summit 2008, tak zní název mobilního průzkumu nové generace, který proběhne na 14. ročníku Retail Summit 2008. Společnost KVADOS Mobile Solutions, přední dodavatel profesionálních mobilních informačních systémů, společně s GfK Praha, Incoma Research a Blue Strategy, předními dodavateli služeb v oblasti marketingových výzkumů a poradenství v řadě segmentů trhu, spojili přednosti mobilního řešení myAVIS a vlastního know-how. Výsledkem je sofistikované moderní řešení, díky kterému budou všichni účastníci Retail Summitu 2008 velice rychle znát výsledek znalostí a názorů předních obchodních znalců a expertů. Zároveň získají konkrétní jméno odborníka, který prokáže největší znalosti z dané problematiky a který obdrží titul: Znalec obchodního trhu 2008.

myAVIS Conference Casino Cup
Happy Player Retail Summit 2008, doprovodný program pro účastníky Retail Summit 2008, který navazuje na úspěšné projekty VIP Retail Summit Golf Cup z minulých ročníků. Hráči, kteří prokáží hráčské dovednosti, obdrží na stánku myAVIS kromě hodnotných cen i certifikaci Happy Player Retail Summit 2008.

Obchod & partnerství
Sekce F3 (6.2.2008) - panelista pan Pavel Říha, obchodní ředitel ppm europe, smart team Ahold ČR, bude v této sekci prezentovat konkrétní výsledky agenturních činností s využitím mobilního řešení myAVIS v projektu Smart team.

Článek ze dne 31. ledna 2008 - čtvrtek

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.