logo

KVADOS nasazuje řešení myAVIS Field Sales ve společnosti HEKRA Opava

Společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. úspěšně nasadila mobilní informační systém myAVIS™ Field Sales ve společnosti HEKRA Opava, s.r.o. Ta je jedním z vedoucích výrobců a distributorů olejů, aditiv, autochemie, technické chemie a autokosmetiky ve střední Evropě.

Cílem společnosti HEKRA Opava, s.r.o. je s využitím mobilního řešení myAVIS™ Field Sales uspět na rozvíjejícím se trhu autokosmetiky a autochemie ve střední Evropě. Pomocí komplexního řešení myAVIS™ chce společnost zefektivnit práci svých obchodních zástupců a zkvalitnit servis poskytovaný zákazníkům.

O společnosti Hekra

Společnost HEKRA Opava, s.r.o. zaujímá jedno z vedoucích postavení mezi výrobci olejů, aditiv, autochemie, technické chemie a autokosmetiky ve střední Evropě. Je aktivním členem prestižního Sdružení automobilového průmyslu AIA ČR. Vysokou kvalitu produktů a procesů ve společnosti mimo jiné garantuje systém řízení jakosti dle mezinárodní normy ISO 9001. Jako jedna z mála firem působících v tomto oboru má certifikovaný environmentální systém, dle mezinárodní normy ISO 14001, čímž potvrzuje svůj společenský závazek k budoucnosti a ochraně životního prostředí. Status „HEKRA = nejdynamičtěji rostoucí firma v daném oboru“ by nebyl možný bez unikátních inovací, nejnovějších vědeckých poznatků, technologií aplikovaných v praxi, jedinečného designu a také podpory prodeje, kterou společnost již více než 15 let uplatňuje.

Článek ze dne 21. srpna 2008 - čtvrtek

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.