logo

myAVISTM mění tvář Slovenska

Východoslovenská energetika a.s., člen skupiny RWE - druhé největší energetické společnosti v Německu, si zvolila ve výběrovém řízení mobilní informační systém myAVISTM Field Service. Ten bude zajišťovat elektronický systém odečtů elektroměrů velkoodběratelů i maloodběratelů na území východního Slovenska.

Dodavatelem systému je středoevropský lídr v oblasti mobilních informačních řešení, společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. z České republiky.

Implementace informačního systému myAVISTM Field Service proběhne ve dvou fázích a bude zabezpečovat kompletní řízení odečtů v oblasti východního Slovenska. Společnost Východoslovenská energetika a.s. očekává významné přínosy řešení, zvláště v oblastech úspory přímých nákladů na odečet a také ve zvýšení efektivity. Obchodní případ byl realizován za pomoci certifikovaného partnera řešení myAVISTM - společnosti Telegrafia, a.s., Košice, který bude také zajišťovat lokální podporu aplikace a celého řešení.

O společnosti Východoslovenská energetika a.s.

Východoslovenská energetika a.s. (VSE) je energetická společnost poskytující komplexní služby spojené s odběrem elektřiny. Od roku 2003 je součástí německého koncernu RWE, jedné z vedoucích energetických společností v Evropě. VSE dodává elektřinu téměř 600 000 zákazníkům – domácnostem, firmám a organizacím. Posláním společnosti je poskytování spolehlivých a komplexních služeb, které odpovídají požadavkům zákazníků. V roce 2007 VSE prodala více jak 3 852 GWh elektřiny. Průměrný počet zaměstnanců společnosti je 1 538.

Článek ze dne 26. září 2008 - pátek

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.