logo

KVADOS implementuje myAVIS ve společnosti GENEI

Společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. zahájila implementaci mobilního informačního systému myAVIS™ Field Sales ve společnosti GENEI spol. s r.o. Ta je významným dovozcem a distributorem autodílů a autopříslušenství pro český a slovenský trh. Spuštění systému myAVIS™ je plánováno na druhou polovinu roku 2008.

Mobilním informačním systémem myAVIS™ získá společnost GENEI spol. s r.o. systematický nástroj pro řízení vlastního obchodního týmu spolu s možností sběru dat přímo z trhu a jejich následné vyhodnocení.

O společnosti GENEI spol. s r.o.

Společnost GENEI spol. s r.o. je dovozcem a distributorem autodílů a autopříslušenství pro celé území České i Slovenské republiky v úzké spolupráci s renomovanými zahraničními dodavateli. V krátké době se společnost dokázala stát spolehlivým dodavatelem autodílů s jednou z nejkvalitnějších nabídek na našem trhu. V současnosti distribuuje zboží z centrálního skladu v Praze o ploše 4 000 m2 a z pobočky Brno o ploše 300 m2. Svůj distribuční systém opírá o spolupráci s prodejnami a velkoobchody s náhradními díly. Společnost je držitelem certifikátu řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001. Certifikace proběhla pod kontrolou společnosti TUV.

Článek ze dne 30. května 2008 - pátek

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.