logo

myAVISTM zvyšuje efektivitu distribuce potravin

Společnost FRAMIL, spol. s r.o., člen skupiny ACCOM holding s.r.o., si vybrala pro řízení svých firemních mobilních procesů v terénu mobilní informační systém myAVISTM Field Sales.

Dodavatelem je středoevropský lídr v oblasti mobilních řešení, společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. Implementací tohoto produktu plánuje vedení FRAMIL, spol. s r.o., dosažení významné úspory a optimalizace obchodních procesů v terénu na celém území České republiky. Implementační práce budou ukončeny v listopadu 2008, kdy bude řešení myAVISTM předáno do ostrého provozu.

O společnosti FRAMIL, spol. s r.o.

FRAMIL, spol. s r.o., je výhradně česká společnost založená v roce 1994. Od začátku svého působení se zabývala především velkoobchodní činností v oblasti zásobování maloobchodních prodejen sortimentem mlékárenských výrobků. V roce 1996 se stala členem skupiny ACCOM holding s.r.o., která distribučně pokrývá celou Českou republiku. V současnosti FRAMIL, spol. s r.o., patří mezi zavedené společnosti v oblasti velkoobchodní distribuce chlazených i nechlazených potravin. Mezi klienty společnosti se řadí obchody, restaurace, hotely, ale také složky státní správy jako nemocnice, armáda nebo věznice.

Článek ze dne 8. srpna 2008 - pátek

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.