logo

KVADOS vstupuje do světa dětí se svým řešením myAVIS

Společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. zahájila implementaci mobilního informačního systému myAVIS™ Field Sales ve společnosti JIRI MODELS a.s. Ta je významným výrobcem a distributorem výrobků, které přinášejí dětem v České a Slovenské republice i v Polsku různé formy hry, zábavy a dobrodružství.

Zahájení ostrého provozu systému myAVIS™ Field Sales ve společnosti JIRI MODELS a.s. je plánováno na leden 2009. Řešení bude společnost využívat na všech vybraných středoevropských trzích, kde působí.

Mobilním informačním systémem myAVIS™ Field Sales získává společnost JIRI MODELS a.s. komplexní nástroj pro podporu a řízení vlastních obchodních týmů s možností aktivního sběru dat přímo z trhu a jejich následné vyhodnocení.

O společnosti JIRI MODELS a.s.

Společnost JIRI MODELS a.s. vznikla v listopadu 2000 jako nástupce činnosti společnosti Jiří Žofka, která působila na trhu již od roku 1990. JIRI MODELS a.s. se věnuje výhradně výrobní a obchodní činnosti s papírovými, dřevěnými, plastovými a pryžovými výrobky pro děti. Společnost od začátku svého působení staví svou obchodní a marketingovou strategii na know-how v oblasti licensingu, kde např. spolupracuje s mezinárodní společnosti Walt Disney Company. Společnost JIRI MODELS a.s. dosáhla v posledních dvou letech mimořádného růstu, a to jak v oblasti realizovaného obratu, počtu zákazníků, tak i v rozšíření vlastní produkce na všech vybraných středoevropských trzích kde působí.

Článek ze dne 13. srpna 2008 - středa

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.