logo

myAVIS na konferenci Retail Summit 2008

Společnost KVADOS Mobile Solutions se již tradičně zúčastnila konference Retail Summit 2008 konané ve dnech 5. - 6. 2. 2008 v TOP hotelu Praha. Díky profesionálnímu mobilnímu informačnímu systému myAVIS mohli účastníci vrcholného setkání špiček českého maloobchodního trhu sledovat on-line výsledky Bleskového průzkumu na velkoplošném plátně informačního stánku ve foyer hotelu.

Mobilní informační systém myAVIS zaujal účastníky ve všech třech projektech, na kterých se společnost KVADOS Mobile Solutions spolupodílela :

  1. Znalec obchodního trhu 2008
    Bleskový průzkum myAVIS Retail Summit 2008, tak zněl název mobilního průzkumu nové generace, který proběhl na 14. ročníku Retail Summitu 2008. Společnost KVADOS Mobile Solutions, přední dodavatel profesionálních mobilních informačních systémů, společně s GfK Praha, Incoma Research a Blue Strategy, předními dodavateli služeb v oblasti marketingových výzkumů a poradenství v řadě segmentů trhu, spojili přednosti mobilního řešení myAVIS a vlastního know-how. Výsledkem je sofistikované moderní řešení, díky kterému všichni účastníci Retail Summitu 2008 velice rychle znali výsledek testu znalostí a názorů předních obchodních znalců a expertů. Titul Znalec obchodního trhu pro rok 2008 získala Ing. Božena Fialková z Vysoké školy hotelové v Praze 8, protože odpověděla nejpřesněji ze všech účastníků Retail Summitu na otázky, které byly součástí myAVIS Bleskového průzkumu.

  2. myAVIS Conference Casino Cup
    Happy Player Retail Summit 2008, společný doprovodný program KVADOS Mobile Solutions a SAP pro účastníky Retail Summitu 2008. Tento nový projekt navázal na úspěšné projekty VIP Retail Summit Golf Cup z minulých ročníků. Hráči, kteří prokázali hráčské dovednosti v mobilním casinu, obdrželi na stánku myAVIS kromě hodnotných cen i certifikaci Happy Player Retail Summit 2008.

  3. Obchod & partnerství, sekce F3
    Panelista pan Pavel Říha, obchodní ředitel ppm europe, smart team Ahold ČR, v této sekci prezentoval konkrétní výsledky agenturních činností s využitím mobilního řešení myAVIS v projektu Smart team v návaznosti na sledování regionálních rozdílů v chování spotřebitelů v České republice.

Článek ze dne 13. února 2008 - středa

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.