logo

KVADOS jako první představuje informační systém videoprezentacemi na webu

KVADOS Mobile Solutions s.r.o. jako první na českém trhu začala představovat klíčový produkt, mobilní informační systém myAVISTM , formou názorných videoprezentací na svých internetových stránkách.

Přehledná a logicky strukturovaná videa obsahují popis i praktické ukázky informačních systémů myAVISTM Field Service, myAVISTM Field Sales a myAVISTM Market Research.

Moderátory, kteří seznámí diváky se základními rysy produktu, jsou odborníci ze společnosti KVADOS Mobile Solutions s.r.o. připravení aktivně zodpovědět případné dotazy. Všechny prezentace jsou zájemcům dostupné v české, anglické a polské verzi a byly citlivě zakomponovány do nové grafické a obsahové podoby webu myavis.cz, který první návštěvníci mohli spatřit koncem prázdnin. Ten je kromě zmíněných jazykových mutací přístupný navíc v maďarštině.

Společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. dokládá novou cestou prezentace informačního systému myAVISTM svůj inovativní přístup a potvrzuje pozici středoevropského lídra v oblasti mobilních řešení. Nové webové stránky těsněji komunikují se svými návštěvníky a podněcují jejich interaktivní spolupráci. Zároveň dávají možnost lépe poznat nabízené produkty a představit si jejich fungování v praxi.

Další články k tématům - Field - informační - KVADOS - Mobile - myAVISTM - Solutions

Článek ze dne 18. listopadu 2008 - úterý

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.