logo

KVADOS Mobile Solutions je také Microsoft Gold Certified Partner

KVADOS Mobile Solutions s.r.o., výrobce a dodavatel unikátního mobilního systému myAVIS, získal statut Microsoft Gold Certified Partner. Dosáhla tak stejné úrovně certifikace jako mateřská společnost KVADOS, a.s., která toto nejvyšší ocenění drží již řadu let.

Titul Gold Certified Partner uděluje Microsoft pouze partnerům s nejvyšší úrovní kvalifikace a odborných schopností v oblasti svých technologií. Užívají jej pouze nejbližší spolupracovníci společnosti Microsoft a garantuje jim přístup ke zdrojům a podpoře, stejně jako dokládá a podtrhuje jejich výsadní postavení na trhu.

"Těší mě, že se tvrdá práce všech našich zaměstnanců vyplácí. Dosáhli jsme mety naší mateřské společnosti, a tím dále posilujeme hodnotu celé skupiny KVADOS. Titul Microsoft Gold Certified Partner jsme získali díky rostoucímu obratu, výborným referencím a především zásluhou systematického a dlouhodobého vývoje našich klíčových řešení. Nyní můžeme klientům nabídnout opět něco navíc a zároveň je utvrdit, že právě KVADOS Mobile Solutions je lídrem v oblasti mobilních informačních systémů," říká Petr Gregor, výkonný ředitel KVADOS Mobile Solutions s.r.o.

Další články k tématům - Certified - Gold - KVADOS - Microsoft - Mobile - Partner - Solutions - Petr Gregor

Článek ze dne 31. července 2009 - pátek

Další články od KVADOS Mobile Solutions s.r.o.