logo

AppWave: zdarma dostupné prostředí pro samoobslužný přístup k software pro PC

Embarcadero technologies představuje AppWave - již třetí verzi zdarma dostupného prostředí, které poskytuje samoobslužný přístup k software pro PC jediným kliknutím. V nabídce je více než 250 zdarma dostupných aplikací pro PC, jako například OpenOffice nebo Adobe Acrobat Reader.

Prostředí AppWave, které je možno stáhnout zdarma, poskytne uživatelům okamžitý přístup k více než 250 aplikacím pro PC dostupným též zdarma, jakými jsou například OpenOffice, Adobe Acrobat Reader, 7Zip, FileZilla a další. Uživatelé AppWave též mají možnost přidat do prostředí vlastní, interně vyvinuté programy nebo běžný komerční software, jakým je například řada Adobe Creative Suite nebo Microsoft Visio.

S AppWave získají přístup k těmto programům na vyžádání, možnost správy veškerých licencí a dokonalý přehled o využívání software, který již je organizace vlastní.

Více než 250 aplikací pro PC v prostředí AppWave

Uživatelé AppWave mají okamžitý přístup k více než 250 aplikacím poskytovaným zdarma. Tyto aplikace, převedené do prostředí AppWave, jsou vhodné pro obchod obecně, marketing, návrh, práci s daty a vývoj.

Příkladem mohou být - OpenOffice, Adobe Acrobat Reader, 7Zip, FileZilla FTP Client, TweetDeck, Ventrilo, Blender 3D, PhotoWipe, ImageMagick, Thunderbird, ModelRight Viewer, PSPad, Inno Setup, Celestia, MySoftwareSuite, TuxPaint a další, jejichž počet roste každý den.

Převeďte svůj vlastní software pod AppWave

Obchodní uživatelé mohou převést software, který používají, pod AppWave - ať již jde o komerční software nebo o aplikace vyvinuté vlastními silami či na zakázku. AppWave přímo spolupracuje s mnoha tituly obchodního software, jako jsou například Microsoft Project, Microsoft Visio, Adobe Dreamweaver, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Altova XMLSpy a další.

Nástroje společnosti Embarcadero, jako například ER/Studio a DB Power Studio mohou být též vyhledávány a spravovány pomocí AppWave.

Využitím AppWave společnosti získají k aplikacím, které běžně používají, spotřebitelský přístup. Přínosy jako rychlý samoobslužný přístup k aplikacím, sledování využívání licencí v reálném čase a tištěné sestavy se statistickými daty poskytnou nárůst produktivity a snížení nákladů na software. Cena za využívání komerčních a vlastních aplikací v prostředí AppWave se pohybuje v rozmezí 10 až 400 amerických dolarů za aplikaci.

Nepříjemná pravda o modelech dodávání software

"Rostoucí potřeba spotřebitelského přístupu k pracovním technologiím donutila podniky čelit některým nepříjemným pravdám spojeným s tradičními způsoby dodávání software", říká pan Gardner. "Obchodní manažeři i koncoví uživatelé začínávají dávat přednost samoobslužným přístupům podobným spotřebním modelům, které znají ze svých mobilních zařízení. Už se jim nechce čekat dlouhé měsíce na nemoderní aplikace, které je třeba zdlouhavě ručně instalovat poté, kdy si je vyžádali."

Zákazníci, kteří již používají betaverze AppWave patří do celé řady oborů, jako například veřejné služby, energie, finance, zdravotnictví, maloobchod a marketingové služby.

"Zjistil jsem, že aplikace v prostředí AppWave jsou rychlejší a spolehlivější, než jsem si původně představoval", říká pan Clayton Buss, starší databázový správce společnosti Lincoln Electric. "Jsem ohromen tím, jak jednoduché je převést aplikace pod AppWave a šířit je uživatelům."

Další články k tématům - 3D - Adobe - AppWave - FileZilla - Illustrator - OpenOffice - zdarma - zdravotnictví

Článek ze dne 8. prosince 2011 - čtvrtek

Další články od Borland, s.r.o.