logo

Intuo a M-Files: odborný seminář o přínosech nasazení CRM a DMS systému

Společnost Digital Resources pořádá 15.11. 2012 v Praze seminář věnovaný IS Intuo a jeho propojení na document management systém M-Files. Akce je určena manažerům, kteří stojí před rozhodnutím, jak zlepšit firemní procesy a zvýšit efektivitu práce.

Dne 15. 11. 2012 od 9:50 proběhne mini-seminář zaměřený na přínosy nasazení CRM systému Intuo - Company Intelligence se systémem pro správu dokumentů M-Files.

Intuo - Company Intelligence je zajímavý český CRM systém, pomáhá organizovat, řídit a zefektivňovat agendy spojené s každodenním fungováním firmy. Díky systému Intuo budete mít klíčové informace a procesy vždy pod kontrolou - jednoduše a včas.

Intuo nabízí podporu firemních procesů, spolupráci týmů uvnitř společnosti a řeší oblasti - servis, obchod, marketing. Je zvláště populární v servisně orientovaných společnostech, obchodních komorách. Nově též řeší oblast řízení maloobchodních řetězců včetně plánování směn a vyhodnocování.

Účastníci semináře se dozvědí, jak systémy fungují a jakého efektu je možné dosáhnout jejich propojením. Systém M-Files je možno bez závazků a zdarma na 30 dnů stáhnout k vyzkoušení.

Informace o akci:

Další články k tématům - CRM - DMS - Intuo - IS - m-files - seminář - zdarma

Článek ze dne 23. října 2012 - úterý

Další články od Digital Resources a.s.