logo Epson Europe

Řešení pro tisk štítků Epson SurePress a ColorWorks na veletrhu Labelexpo 2023

Společnost Epson představí na veletrhu Labelexpo 2023 v Bruselu ve dnech 11. - 14. 9. 2023 (hala 9, stánek A 50) svou nedávno rozšířenou řadu tiskáren štítků SurePress. Premiéru zde bude mít tiskárna Epson SurePress L-4733AW spolu s tiskárnou ColorWorks CW-C4000 s cloudovou technologií Loftware.

Je to poprvé, co se tiskárna Epson SurePress L-4733AW - zásadní vylepšení řady SurePress 4000 - objeví na veletrhu v Evropě. Představí se spolu s tiskárnou SurePress L-6534VW, která je k dispozici v provedení CMYK a s bílým inkoustem a oranžovým inkoustem nebo in-line technologií digitálního laku.

Tiskárna SurePress L-4733AW pro tisk štítků v menším množství, která navazuje na úspěch svého špičkového předchůdce v oboru, nabízí kombinaci kvality, konzistence, opakovatelné přesnosti a vyšší rychlosti tisku. Používá nově vylepšenou sadu inkoustů Epson AQ4 - CMYK se zelenou, oranžovou a bílou barvou a poskytuje širší barevný prostor a přesnou barevnou shodu na větší škále tiskových materiálů.

Nabízí také zjednodušené, automatizované funkce údržby, které jsou navrženy tak, aby maximalizovaly dobu provozuschopnosti s minimálním zásahem obsluhy, což znamená rychlejší, efektivnější a spolehlivější pracovní postup a kratší dobu provozu.

Tiskárna SurePress L-6534VW bude představena také v kombinaci s kompaktním všestranným inline finišerem štítků GM DC330 Mini. Je zkonstruována pro optimalizaci produktivity a poskytuje rychlost tisku až 50 metrů za minutu pro velkoobjemovou produkci. Možnost inline dokončování nabízí kompletní komplexní a vysoce kvalitní řešení, které u větších objemů výrazně zkracuje celkovou dobu výroby.

Na veletrhu Labelexpo budou mít premiéru také nové tiskárny štítků ColorWorks společnosti Epson s podporou cloudu. Stalo se tak po oznámení partnerství mezi společnostmi Epson a Loftware, největším světovým poskytovatelem cloudového podnikového tisku štítků a správy výtvarných děl.

Tiskárny ColorWorks s podporou cloudu, které se připojují k podnikovým systémům na různých místech, uspokojují rostoucí poptávku po vysoce produktivních řešeních tisku barevných štítků v chemickém, farmaceutickém, elektronickém, automobilovém, leteckém a maloobchodním odvětví.

Společnost Epson rovněž představí inovativní aplikaci automatického tisku štítků pomocí dvou tiskáren ColorWorks, chytré kamery a robota Epson. Představuje aplikaci ve zdravotnictví, kde je vyžadován tisk štítků na zakázku pro různé velikosti obalů na léky. Automatizovaný proces eliminuje lidskou manipulaci, která je u některých léků nezbytná, a také případné lidské chyby při označování.

Mezi další zajímavosti na stánku patří ukázka nového prototypu tiskárny RFID společnosti Epson. Tiskárna jako první svého druhu vyrábí barevné štítky RFID podle potřeby, které mají oproti černobílým štítkům značné výhody, například snadné rozlišení produktů a možnost zřetelného zvýraznění informací.

Tiskárna SurePress L-4733A/AW

Tiskárna SurePress L-4733A/AW je významným vylepšením řady 4000. Řada 4000 je všeobecně uznávaná pro vysokou úroveň kvality a spolehlivosti a je jedinečná tím, že používá inkoust na vodní bázi, který může tisknout jak na papír, tak na filmové materiály.

U tiskárny SurePress L-4733A/AW byl vylepšen systém inkoustů AQ, který nabízí lepší smáčivost, což přináší několik výhod, například lepší kvalitu obrazu a stálost barev. To umožňuje zpracovatelům štítků a komerčním tiskárnám dosáhnout vyšší produktivity a spolehlivého výkonu na větší škále tiskových materiálů.

Používá sadu inkoustů CMYKOG, která nabízí široký barevný prostor pro vynikající přesnost a sytost barev, a zařazení bílého a černého inkoustu pro nepotahované substráty rozšiřuje flexibilitu v oblasti tiskových materiálů.

Nové funkce automatizované údržby dále snižují prostoje a zvyšují produktivitu a spolehlivost.

Tiskárna SurePress L-6534VW

Řada digitálních tiskáren štítků SurePress L-6534VW poskytuje rychlost tisku až 50 metrů za minutu pro velkoobjemovou produkci. Tyto vysoce všestranné tiskárny jsou navrženy s ohledem na přesnost, spolehlivost a stabilitu a poskytují konzistentní a opakovatelné výsledky.

Inovativní tiskový stůl bubnu zajišťuje vysokou přesnost barev a umístění tiskových bodů ve všech režimech tisku a řada je vybavena systémem Epson LED UV pinning system, který kontroluje rozprostření inkoustu pro jemnější tonální gradaci, ostřejší obraz a živé barvy.

Jeho výjimečná přesnost a konzistence barev přináší vyšší ziskový potenciál v širší škále aplikací. UV inkousty Epson tisknou na širokou škálu papírových a filmových materiálů, nabízejí nízké provozní náklady a vysokou produktivitu.

Rozhraní dotykového ovládacího panelu zjednodušuje obsluhu a patentovaná technologie kontroly trysek (NVT) společnosti Epson a automatická údržba hlavy snižují plýtvání a minimalizují ruční zásahy obsluhy.

Standardní konfigurace L-6534VW je CMYK plus bílá s vysokou krycí schopností.

Další možnosti konfigurace:

Díky použití CMYK plus oranžového inkoustu a vysokokapacitního bílého inkoustu, který je standardní součástí, lze přesněji reprodukovat přímé barvy.

Cloudový tisk štítků Loftware a Epson

Partnerství společnosti Epson se společností Loftware přináší zákazníkům důležité výhody, protože jim umožňuje přesunout tisk štítků do cloudu.

Pomocí tiskáren Epson ColorWorks s podporou cloudu mohou firmy tisknout barevné štítky podle potřeby, efektivně a rychle, aniž by zmeškaly termíny výroby a expedice.

Odpad se snižuje eliminací zbytků a nepoužitých zásob štítků při změně jejich formátu a zákazníci mohou používat zásoby levných standardních čistých štítků.

Hlavní výhody:

Další články k tématům - automatizace - cloud - CMYK - ColorWorks - inkoust - Labelexpo - RFID - SurePress - tisk štítků - veletrh

Článek Epson Europe ze dne čtvrtek 24. srpna 2023

Další články od Epson Europe

Nová kompaktní průmyslová barevná tiskárna štítků ColorWorks C8000e

SureColor P20500 - nová velkoformátová tiskárna Epson

Nové unikátní technologie projekční techniky Epson

Heat-Free Line Inkjet technologie v tiskárnách A4

Technologie Epson pro mikrovýrobu v oblasti digitálního tisku

Skenery Epson kombinují vysokou kvalitu skenů se zmenšenými soubory

Epson se připojuje k Hodině Země 2024

Epson je na seznamu nejlepších firem CDP

Boris Manev - nový ředitel pro udržitelnost Epson Europe

Bezpečný tisk zaměstnanců při práci z domova

Tiskárny EcoTank pomáhají měnit návyky lidí ohledně domácího tisku

Vzdělávací jádro - projektory, tiskárny, interaktivní obrazovky a skenery

Valentýnské produktové tipy Epson

SC-F1000 - DTG tiskárna Epson s bílým inkoustem pro potisk textilu

Malá UV signage tiskárna SureColor V1000 umí tisknout na téměř jakýkoli pevný povrch

Epson globálně přechází na 100% obnovitelné zdroje elektrické energie

Epson projektory a technologie pro vizuální komunikaci na veletrhu ISE 2024

Když si lidé své cíle vytisknou, snáze se pak na ně soustředí

Integrace systému Epson Remote Services do platformy MPS Monitor

Nová tiskárna Epson pro tisk fotografií a výtvarného umění

Produktové vánoční tipy Epson

100 % elektřiny z obnovitelných zdrojů pro Epson v Evropě

Technologie jsou považovány za možné řešení krize změny klimatu

Tištěné rodinné fotografie mají pozitivní vliv na vývoj malých dětí

Nové kompaktní černobílé tiskárny Epson pro pracovní skupiny

Děti se učí lépe z tištěných materiálů než z obrazovek

Sociální sítě mění návyky lidí ve vztahu k domácímu tisku

Multifunkční tiskárny Epson PrecisionCore získávají ocenění DataMaster Lab GREEN Award 2023

Nový laserový TV projektor Epson EH-LS650

Produktové tipy Epson pro začátek školního roku

Řešení pro tisk štítků Epson SurePress a ColorWorks na veletrhu Labelexpo 2023

Nové univerzální Epson stolní skenery A4

Trendy a vývoj tisku vytvářejí nové příležitosti

Nová řada tiskáren Epson EcoTank

Letní kino s projektory Epson

Michael Vlček posiluje tým specialistů na Epson projektory

MyQ a Epson společně na cestě k udržitelnějšímu tisku

Jak na technologické inovace a jejich podporu

Fototiskárny pro velkoobjemovou produkci plakátů a do kopírovacích center

Nová řada Epson SureColor SC-T pro velkoformátový technický tisk

Nová fototiskárna Epson SureLab SL-D500

Technologie inkoustových tiskáren a suchých vláken v módním průmyslu

Nová řada laserových projektorů Epson s ultra krátkou projekční vzdáleností

Nová řada ultralehkých 3LCD projektorů Epson s vysokou svítivostí

Nová řada cenově dostupných laserových projektorů Epson

Starobylé japonské tradice staví udržitelnost do popředí výroby

Nová řada Epson WorkForce Enterprise AM pro firemní inkoustový tisk

Další tiskárny EcoTank pro nadaci Usaina Bolta

Nekvalitní IT často komplikuje pracovní procesy ve zdravotnictví

Trendy, které budou formovat pracovní prostředí v roce 2030