logo

HTC 7 Pro: SmartPhone pro náročné uživatele přichází na český trh

HTC uvádí na český trh SmartPhone HTC 7 Pro - nejnovější přírůstek do svého portfolia chytrých telefonů. HTC 7 Pro s operačním systémem Windows Phone 7 a výsuvnou pětiřádkovou QWERTY klávesnicí si oblíbí zejména firemní zákazníci, nabízí však také spoustu multimediálních funkcí pro chvíle oddechu.

Pod velkým dotykovým 3,6" WVGA displejem s rozlišením 480 x 800 se v elegantním těle přístroje ukrývá výsuvná QWERTY klávesnice s ergonomicky navrženými klávesami pro komfortní a rychlé psaní. Předností je pátá řada kláves, vyhrazená pro numerické znaky.

O svižný chod přístroje se stará rychlý procesor na frekvenci 1 GHz a s operační pamětí 576 MB. Vnitřní paměť telefonu o velikosti 8 GB zajistí dostatečný prostor pro ukládání dokumentů, aplikací i multimediálního obsahu. Zařízení je dále vybaveno fotoaparátem s rozlišením 5 Mpix, automatickým ostřením, bleskem a podporou natáčení videí ve vysokém rozlišení 720p.

Plná podpora dokumentů sady Microsoft Office a implementace poštovního klienta Microsoft Outlook zaujme zejména manažery, kteří nyní mohou prostřednictvím HTC 7 Pro plnohodnotně pracovat i na cestách.

Kancelářské funkce HTC 7 Pro doplňuje také bohatá multimediální výbava pro chvíle odpočinku s pokročilými technologiemi jako Dolby Mobile či SRS WOW HD. K pohodlnému sledování videa lze po vysunutí klávesnice naklopit displej a v této poloze jej zafixovat.

Nové generace mobilního operačního systému Windows Phone 7 nabízí uživatelské rozhraní složené z tzv. "dlaždic" a Hubů. Systém nabízí např. People, Pictures, Games, Music & Video, Office nebo Marketplace Hub. Uživatelé zvyklí na prostředí HTC Sense si oblíbí aplikaci HTC Hub, příznivci hraní potom pestrý výběr her služby Xbox Live.

Nový model HTC 7 Pro je dostupný od úterý 25.1. 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 12999 Kč.

Technické specifikace HTC 7 Pro :

Další články k tématům - audio - EDGE - EDR - GPS - GPRS - HD - Hub - IEEE - QWERTY - SmartPhone - SRS - video - WiFi - WVGA

Článek ze dne 25. ledna 2011 - úterý

Další články od HTC Corporation