logo

HTC Gratia s nejnovějším OS Android 2.2

Společnost HTC uvedla na český trh elegantní model HTC Gratia s nejnovější verzí operačního systému Android 2.2. HTC Gratia nabídne v kompaktním těle spolu s 3,2" displejem také 5 megapixelový fotoaparát s funkcí automatického ostření.

Součástí nového modelu je i uživatelské rozhraní HTC Sense, které poskytuje uživateli neustálý přehled o dění kolem něj. Aplikace Friend Stream sdružuje nejnovější informace v jediném okně z Facebooku, Twitteru nebo Flickru. Telefon je nástupcem populárního modelu HTC Wildfire.

"V HTC chceme uživatelům nabídnout možnost výběru z praktického designu a funkcí, aby si každý vybral, co mu nejvíce vyhovuje," říká Dagmar Zweschperová, marketingová manažerka českého zastoupení společnosti HTC a dodává: "HTC Gratia je vyváženou kombinací poslední verze operačního systému Android 2.2 a uživatelského rozhraní HTC Sense v kompaktním a elegantním designu."

Model HTC Gratia je dostupný v maloobchodní síti za doporučenou cenu 9499 Kč.

Specifikace HTC Gratia :

Další články k tématům - Android - EDGE - fotoaparát - GPRS - Gratia - GSM - HSPA - LCD - MSM7227 - Sense - Stream - TFT - UMTS - VGA - WiFi - Wildfire - Dagmar Zweschperová

Článek ze dne 9. prosince 2010 - čtvrtek

Další články od HTC Corporation