logo

Promoakce: SuperPhone HTC Evo 3D přichází do prodeje v ČR

Promoakce s podtitulem "Zahoď brýle, přichází EVO 3D!", startuje v pražské značkové prodejně HTC již 5.8. 2011 v 9:00. Prvních 100 zájemců, kteří se na prodejnu dostaví s brýlemi s motivy nebo barvami loga HTC, získají SuperPhone HTC Evo 3D s 50 % slevou za speciální cenu 7500 Kč včetně DPH.

Multimediální telefon HTC Evo 3D využívá nejmodernější technologie, aby uživateli nabídl možnost stereoskopického 3D zobrazení bez nutnosti použití speciálních brýlí. Tělu přístroje dominuje rozměrný 4,3" displej s jemným qHD rozlišením (540x960 px) a přirozeným podáním barev.

Díky dvojici 5Mpx kamer umí HTC Evo 3D pořizovat ve třetím rozměru také fotografie a video. O svižný chod nového "supertelefonu" se postará dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon s taktem 1,2 GHz. Přístroj je dále vybaven nejnovější verzí oblíbeného uživatelského rozhraní HTC Sense s trojrozměrným hlavním menu a přepracovanou pohotovostní obrazovkou, která ihned po zapnutí displeje zpřístupní nejpoužívanější funkce a aplikace.

České zastoupení společnosti HTC pravidelně zahajuje prodej vybraných telefonů na jediné evropské značkové prodejně HTC v Praze. První zařízení, které si mohli zákazníci zakoupit v promoakci s 50 % slevou, byl HTC Desire HD v říjnu minulého roku. Fronta nedočkavých fanoušků se tehdy utvořila již 24 hodin před začátkem akce.

Podobně kuriózní zahájení prodeje jako nyní brýle vyzdobené motivy loga HTC, bylo i zahájení prodeje Wildfire S v dubnu letošního roku. Promoakce byla určena jen zamilovaným párům, přičemž výše zvýhodnění se rovnala vyššímu věku jednoho z partnerů.

Nejvyšší sleva ten den byla úctyhodných 89 procent. Zatím posledním telefonem, jehož prodej byl zahájen na pražské značkové prodejně, byl HTC Sensation v posledním květnovém dni.

Specifikace HTC Evo 3D:

Konektivita HTC Evo 3D:

SuperPhone HTC Evo 3D bude od následujícího dne v běžném prodeji za doporučenou cenu 14999 Kč s DPH.

Další články k tématům - 3D - Android - Bluetooth - DLNA - EDGE - Evo - GRPS - GSM - HDMI - HSPA - IEEE - kamera - MicroSD - Promoakce - qHD - Qualcomm - Snapdragon - SuperPhone - telefon - videohovory - WDCMA - WiFi

Článek ze dne 3. srpna 2011 - středa

Další články od HTC Corporation