logo

HTC TITAN a HTC Radar: nové SmartPhone s Windows Phone

HTC představuje podzimní novinky - HTC TITAN a HTC Radar postavené na nové generaci mobilní platformy Windows Phone 7.5 (dříve Mango). Ta uživatelům nabídne přes 500 nových funkcí, které zajistí ještě snadnější komunikaci.

Mezi další přednosti nové verze operačního systému Microsoftu se řadí multitasking, podpora dalších jazyků včetně češtiny a zpřístupnění aplikací z Marketplace v České republice.

HTC TITAN

HTC TITAN je se svým 4,7 palcovým SLCD displejem a hliníkovým tělem s pouhými 9,9 milimetry tloušťky novou vlajkovou lodí společnosti v kategorii Windows Phone telefonů. Nový model je od počátku svého vývoje koncipován jako ryze multimediální zařízení. Na téměř 12 centimetrové úhlopříčce vyniknou fotografie pořízené 8 megapixelovým fotoaparátem umístěným na zadní straně telefonu. Díky podpoře videohovorů v nové generaci Windows Phone je na čele zařízení umístěna další čočka s rozlišením 1,3 Mpx.

Velký displej a sada kancelářských aplikací Office Mobile umožňuje pohodlné vytváření, upravování a prohlížení Office dokumentů Word, Excel, PowerPoint nebo OneNote kdekoli na cestách. Díky podpoře dokumentového úlořiště SharePoint je možné dokumenty uložit přímo na firemní server, takže i kolegové budou mít k dispozici aktuální verzi.

HTC Radar

Druhou novinkou, kterou společnost v Londýně představila, je HTC Radar s robustním tělem z jediného kusu hliníku. Telefon je vybaven SLCD displejem s úhlopříčkou 3,8 palce. Pěti megapixelový fotoaparát je schopný záznamu HD videa s rozlišením 720p (1280 x 720). Díky nové generaci Windows Phone 7.5 budou moci majitelé telefonu HTC Radar komunikovat se svými přáteli v jediném okně skrze textové SMS zprávy, Facebook Chat nebo IM službu Windows Live Messenger. Pro videohovory je připravena čelní kamera nad displejem telefonu s VGA (640 x 480) rozlišením.

Působivější fotografie

HTC TITAN i HTC Radar mají shodně na boční straně tlačítko spouště fotoaparátu. S jeho pomocí mohou majitelé obou zařízení pohodlně pořídit ostré fotografie, jelikož telefon drží v obou rukou současně. Oba modely jsou vybaveny širokoúhlou optickou čočkou s 28 milimetrovou ohniskovou vzdáleností a světelností f/2.2. Vylepšený fotoaparát umožňuje zachytit mnohem širší záběr v horších světelných podmínkách, než bylo doposud možné. Pořízené fotografie lze následně nahrát na Facebook pomocí vestavěné aplikace HTC Photo Enhancer.

Článek ze dne 2. září 2011 - pátek

Další články od HTC Corporation