logo

HTC One: nová řada chytrých telefonů s uživatelským rozhraním HTC Sense 4

HTC představuje novou řadu vlajkových mobilních telefonů řady HTC One (modely HTC One X, HTC One S a HTC One V) s operačním systémem Android 4.0 (ICS). Všechny nové modely kladou důraz na vysoký výkon, nejnovější technologie, inovativní fotoaparát a jedinečnou kvalitu zvuku.

Vlajková řada mobilních telefonů HTC One je postavena na operačním systému Android 4.0 (ICS) s novou generací uživatelského rozhraní HTC Sense 4. Čtvrtá verze prostředí nabídne také sadu technologií HTC ImageSense pro pokročilou práci s fotografiemi. Uživatelské rozhraní HTC Sense 4 přináší inovace a zkvalitnění zvuku. Součástí rozhraní je i řada nástrojů pro vylepšení kvality reprodukovaného zvuku.

HTC One X - vlajková loď HTC mezi mobilními telefony

Nejvýkonnější telefon nové řady, HTC One X, je zpracován z jediného kusu polykarbonátu, ale přitom v sobě díky vynikajícímu dílenskému zpracování přináší i veškeré výhody kovových konstrukcí. Uživatelé pak ocení především příjemný pocit při držení telefonu a nízkou hmotnost.

Model HTC One X je jako první telefon od HTC vybaven ultravýkonnou čipovou sadou NVIDIA Tegra 3. Ta v sobě integruje čtyřjádrový Super 4-PLUS-1 procesor taktovaný na 1,5 GHz. HTC One X obsahuje také zvláštní jádro pro maximální efektivitu správy energie. Grafické výpočty obstarává dvanáctijádrová grafická jednotka NVIDIA GPU.

Velikost telefonu vychází z rozměrného 4,7 palcového displeje s jemným HD rozlišením 720p (1280 x 720 px) s novou 3D technologií ochrany displeje Corning Gorilla Glass.

HTC One S - výkon s kompaktními rozměry

Novinka HTC One S je určena těm, kteří hledají vysoký výkon v kompaktnějším těle než v případě vlajkové lodi HTC One X. Telefon se 4,3 palcovým displejem s ochranou Corning Gorilla Glass je vybaven dvoujádrovým 1,5 gigahertzovým procesorem Qualcomm Snapdragon S4.

Model HTC One S dosahuje díky nové technologii dílenského zpracování tloušťky pouhých 7,9 milimetrů. Tento rozměr řadí novinku na pozici nejtenčího telefonu v historii společnosti HTC.

HTC One V - osvědčený design z jednoho kusu hliníku

Třetí novinkou společnosti HTC je model HTC One V inspirovaný několikrát oceněným designem a zpracováním legendárního modelu HTC Legend. Tělo telefonu je tak vyrobeno z jednoho kusu hliníku.

Inovativní fotoaparát jako součást celé řady HTC One

Sada technologií HTC ImageSense inovuje každou součást fotografického aparátu v telefonech řady HTC One, tedy čočku, snímací senzor a software. Novinkou je rovněž fotografická výbava zajišťovaná sadou HTC ImageChip. Technologie HTC ImageSense tak umožňují mezi mobilními telefony nejrychlejší snímání fotografií a maximální kvalitu fotografií při špatných světelných podmínkách. Balík inovací HTC ImageSense umožňuje vytvářet profesionálnější a lépe vypadající fotografie než některé digitální fotoaparáty.

Inovativní fotoaparát HTC One - přehled vlastností:

Autentická kvalita zvuku

Technologie vylepšení zvuku Beats Audio je v telefonech řady HTC One integrována napříč celým operačním systémem. Uživatelé získají s inovativními sluchátky Beats maximální kvalitu poslechu nejen v hudebním přehrávači, ale i při sledování filmů, videí z YouTube nebo při hraní her.

Nové modely telefonů jsou vybaveny také novým správcem hudebních souborů HTC Sync Manager. Ten umožňuje automatickou synchronizaci hudební sbírky nebo iTunes s počítačem pomocí kabelu i Wi-Fi bezdrátové sítě.

Dostupnost

Telefony HTC One X, HTC One S a HTC One V budou v České republice dostupné v průběhu dubna 2012. Ceny jednotlivých typů HTC One nebyly zatím ještě stanoveny.

Další články k tématům - Android - cloud - fotoaparát - fotografie - GPU - HD - HDMI - iTunes - NVIDIA - Qualcomm - SmartPhone - telefon - video - WiFi - YouTube

Článek ze dne 28. února 2012 - úterý

Další články od HTC Corporation

HTC One: nová řada chytrých telefonů

HTC One: nová řada chytrých telefonů s uživatelským rozhraním HTC Sense 4