logo

Telefony HTC s inovativní technologií Beats

Společnosti HTC a Beats Electronics LLC uzavřely strategické partnerství s cílem vytvoření zcela nová řady skutečně multimediálních telefonů HTC, která bude obsahovat inovativní technologie Beats.

Výsledkem spolupráce bude dostupnost nové řady telefonů s logem HTC i Beats by Dr. Dre, která je plánována již na podzim 2011. Obě společnosti si slibují výrazné zkvalitnění hudebního poslechu a rozšíření portfolia audio doplňků HTC o produkty Beats.

"Spolupráce společností HTC a Beats by Dr. Dre je jedinečnou příležitostí pro dvě výrazné světové značky odlišit se na trhu chytrých telefonů", říká Jimmy Iovine, předseda Beats by Dr. Dre a ředitel jedné z hudebních divizí Universal Music Group. "Digitální technologie paradoxně ubírají na kvalitě reprodukované hudby. Pro značku Beats znamená spolupráce další krok na cestě za vývojem inovativních řešení reprodukce a zkvalitněním poslechu hudby přesně tak, jak ji její autor složil", dodává.

Společnost HTC je známá především díky vývoji svého uživatelského prostředí, ve kterém propojuje informace a obsah (např. ze sociálních sítí), služby a jednotlivá zařízení do jednotného celku. Beats si naopak svou popularitu získalo vybudováním exkluzivního brandu a inovativními technologiemi schopnými reprodukovat hudbu v celé šířce slyšitelného pásma. Tím umožňuje poslech hudby přesně v takové podobě, v jaké ji její autor zamýšlel.

"Značka Beats poskytuje milionům lidí jedinečný produkt, a my v HTC věříme, že naše strategické partnerství nabídne majitelům telefonů HTC jedinečný a nepřekonatelný zvuk", říká Peter Chou, výkonný ředitel HTC a dodává: "V HTC jsme posedlí každým detailem našich telefonů a zvuková kvalita je kritickou součástí spokojenosti našich zákazníků."

Produkty Beats si oblíbili a denně používají přední umělci, např. Lady Gaga, Eminem, Black Eyed Peas, Alicia Keys nebo sedminásobný vítěz Tour de France Lance Armstrong.

O společnosti Beats Electronics LLC

Společnost Beats Electronics spoluzaložili v roce 2006 známý umělec a producent Dr. Dre s Jimym Iovinem, předsedou představenstva nahrávací společnosti Interscope Geffen A&M Records. Společně si dali za cíl vyvinout nový typ sluchátek se schopností reprodukovat celou šířku slyšitelného zvukového pásma.

Článek ze dne 12. srpna 2011 - pátek

Další články od HTC Corporation