logo

HTC na Tour de France

HTC spouští soutěž pro fanoušky cyklistické Tour de France. Stačí, aby si tipli průběžné umístění závodníka Marka Cavendishe z týmu HTC-Columbia, a mohou vyhrát jeden z 1250 autentických dresů této stáje.

Dále se hraje také o pět zájezdů pro dvě osoby na závěrečnou etapu Tour de France v Paříži. Soutěž trvá do 15.7. 2010, zájemci tak mají na tipování výsledků celých pět týdnů.

"Spojení HTC a High Road Sports je svazkem společností, které uznávají inovace, vynikající kvality a soutěživost. Spojit značku HTC s populárním cyklistickým sportem bylo pro nás ohromnou příležitostí," říká Peter Chou, prezident a CEO, HTC Corporation a dodává : "Sponzoring stáje Columbia-HTC je dalším krokem k tomu, aby se HTC stalo ve světě respektovanou značkou."

Zájemci mohou zasílat své tipy do soutěže po vyplnění registračního formuláře. Každý týden bude vybráno 250 soutěžících, kteří obdrží bílý cyklistický dres stáje HTC-Columbia. Výhru získá každá 15. odpověď. Zájezd do Paříže na finálovou etapu pro dvě osoby pak vyhraje pětice soutěžících, která ze všech došlých tipů po skončení soutěže zašle nejpřesnější odhad průběžného umístění Marka Cavendishe.

Další články k tématům - Tour - soutěž - Mark Cavendish - Peter Chou

Článek ze dne 14. června 2010 - pondělí

Další články od HTC Corporation