logo

HTC Sensation XE za poloviční cenu

HTC dnes ve své značkové prodejně v pražské ulici Na Poříčí 24 zahajuje prodej očekávané hudební novinky HTC Sensation XE. Zahájení prodeje doprovází promoakce s 50 % slevou pro prvních 100 zájemců. Pro prvních 100 šťastlivců tak bude HTC Sensation XE k dispozici za speciální cenu 6999 Kč včetně DPH.

Zájemci se musí na prodejnu dostavit oblečení dle hudebního stylu, který je jim nejbližší. Společnost poté všechny kreace vystaví na svém facebookovém kanále a nejoriginálnější odmění. Promoakce platí pouze ve středu 12.10. 2011 a startuje v 9:00 hod.

V rámci promoakce bude možné hudební telefon HTC Sensation XE pořídit za speciální cenu 6999 Kč včetně DPH. V běžném prodeji jej zákazníci pořídí taktéž od středy 12.10. 2011 za doporučenou cenu 13499 Kč.

HTC Sensation XE v sobě jako první zařízení na světě integruje sadu technologií Beats Audio, které vylepšují kvalitu zvuku. Multimediální zaměření telefonu podtrhuje jeden z nejvýkonnějších mobilních procesorů dneška, dvoujádrový Qualcomm Snapdragon s frekvencí 1,5 GHz.

Americká společnost Beats je známá především jako inovativní výrobce kvalitních sluchátek schopných reprodukovat hudbu v celém rozsahu slyšitelného zvukového pásma. Jimmy Iovin, předseda představenstva Beats, se k trendu MP3 hudby vyjádřil jasně. "Dnešní mládež nezná kvalitní zvuk. MP3 skladba stažená z internetu nepřenáší ty hudební emoce, které do nich producenti ve studiu za miliony dolarů vložili." Sluchátka si oblíbili a denně používají přední umělci, např. Lady Gaga, Eminem, Black Eyed Peas, Alicia Keys nebo sedminásobný vítěz Tour de France Lance Armstrong.

České zastoupení společnosti HTC pravidelně zahajuje prodej vybraných telefonů na jediné evropské značkové prodejně HTC v Praze. První zařízení, které si mohli zákazníci zakoupit v promoakci s 50% slevou, byl HTC Desire HD v říjnu minulého roku. Fronta nedočkavých fanoušků se tehdy utvořila již 24 hodin před začátkem akce. Rekord však drží HTC Evo 3D, na který netrpěliví fanoušci čekali více než 47 hodin.

Další články k tématům - 3D - Audio - Beats - Eminem - Evo - Lady Gaga - MP3 - promoakce - Qualcomm - Snapdragon - telefon - Jimmy Iovin

Článek ze dne 12. října 2011 - středa

Další články od HTC Corporation