logo

HTC EVO 3D: SuperPhone s 3D snímaním a zobrazováním obsahu

HTC představuje multimediální telefon HTC EVO 3D v pevném těle s 4,3 palcovým displejem a dvoujádrovým procesorem. HTC EVO 3D má pasivní 3D displej bez nutnosti použití stereoskopických brýlí.

HTC EVO 3D současně podporuje fotografování a natáčení ve 3D díky dvojici pěti megapixelových kamer umístěných na zadní straně telefonu. Nově představený model HTC EVO 3D díky svým vlastnostem spadá do kategorie mobilních telefonů SuperPhone - tedy těch nejvýkonnějších mobilních zařízení.

"Chytré telefony zcela změnily způsob, jakým lidé telefonují, vyhledávají informace nebo v dlouhých chvílích krátí dlouhý čas. Vysoká úložná kapacita dnešních telefonů dovoluje s sebou nosit oblíbenou hudbu, seriály a filmy v HD kvalitě," říká Florian Seiche, prezident HTC EMEA a dodává: "Nové HTC EVO 3D reaguje na aktuální trend ve spotřebním průmyslu a uživatelé si mohou vychutnat svou filmovou sbírku ve zcela novém 3D rozměru."

HTC EVO 3D v sobě obsahuje nejnovější technologie a aktuální trendy z oblasti mobilních zařízení. Telefon s 4,3 palcovým displejem s qHD (540x960 px) rozlišením pohání dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon. Každé z obou výpočetních jader je přitom taktováno na 1,2 GHz. S tímto výkonem umožňuje HTC EVO 3D například natáčet video v HD rozlišení (1280 x 720 px). Stejně tak není problém přehrávat oblíbené seriály v HD kvalitě bez jakýchkoli náznaků trhání obrazu.

Společně s dvojicí pěti megapixelových čoček na zádech telefonu obsahuje HTC EVO 3D také nové funkce pro snadnou obsluhu fotoaparátu. Uživatel si může jednoduše vybrat, zda chce fotit ve dvou nebo trojrozměrném modu díky posuvnému tlačítku na boku zařízení. Pro vytváření profesionálně vypadajících fotografií obsahuje HTC EVO 3D novou funkci Tiltshift Effect. Ta umožňuje pouhým tahem prstu rozmazání vybraných scenérií v pozadí při zachování ostrosti objektů v popředí, čímž vytváří dojem minimální hloubky ostrosti. Při fotografování v prostředí s nižší intenzitou osvětlení zaručuje hodnota světelnosti f/2,2 u obou čoček nižší expoziční časy a kvalitnější fotografie.

Včetně nejnovější verze HTC Sense

Nově představený multimediální telefon HTC EVO 3D obsahuje také nejnovější verzi uživatelského prostředí HTC Sense, které společnost představila společně s modelem HTC Sensation. 3D displej tak vhodně doplňuje interaktivní trojrozměrné hlavní menu.

Hlavní přednostní nejnovější verze HTC Sense je lehce přizpůsobitelná pohotovostní obrazovka. Ta může obsahovat pouze ty aplikace, které uživatel skutečně používá a zpřístupnit je jediným dotykem displeje.

Společně s HTC EVO 3D se vrací i praktická aplikace počasí se zcela novými a na trojrozměrném displeji efektními animacemi aktuálního počasí.

Dostupnost

HTC EVO 3D bude v České republice dostupné v průběhu léta 2011. Přesné datum zahájení prodeje bude oznámeno později. Telefon bude k dispozici za doporučenou cenu 14999 Kč včetně DPH.

Další články k tématům - 3D - EVO - fotoaparát - multimediální - qHD - Qualcomm - Sense - SuperPhone - telefon - Tiltshift - Florian Seiche

Článek ze dne 28. června 2011 - úterý

Další články od HTC Corporation