logo

Jarní akce: telefony HTC s WP7 licence na MS Office 2010 pro studenty a domácnosti zdarma

Vyzkoušejte telefony HTC s opreačním systémeme Windows Phone 7 na jeden týden zdarma! Společnost HTC připravila exkluzivně ve spolupráci se společností Microsoft vzdělávací kampaň pro podporu prodeje telefonů s operačním systémem Windows Phone 7.

Každý, kdo si zakoupí kterýkoli z modelů HTC HD7, HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy nebo HTC 7 Pro, získá zdarma licenci kancelářského balíku Microsoft Office 2010 Pro studenty a domácnosti v hodnotě 2700 Kč.

Obě společnosti chystají také jako součást jarní nabídky informační a vzdělávací roadshow po celé České republice, v rámci které společnost HTC osobně představí zákazníkům výhody a přednosti svých telefonů s operačním systémem Windows Phone 7. Ani nerozhodní uživatelé ale nepřijdou zkrátka. Společnost HTC nyní poskytuje tzv. Try&Buy službu. Ti, kteří preferují osobní zkušenost, si budou moci na vybraných prodejnách Telefónica O2 zapůjčit vybrané modely s operačním systémem Windows Phone 7 a po dobu jednoho týdne plně otestovat jejich funkčnost.

Obě nabídky lze využít v jediné evropské značkové prodejně HTC v Praze v ulici Na Poříčí 24 nebo celorepublikové síti vybraných prodejen Telefónica O2. Jarní akce startuje 9. dubna a potrvá do 12. června 2011.

René Keyzlar ze společnosti Microsoft uvádí: "Díky nabídce kancelářského balíku MS Office zdarma nyní budou mít naši zákazníci možnost vytvářet a upravovat dokumenty jak ve svých mobilních telefonech HTC se systémem WP7, které software MS Office plnohodnotně integrují, tak na svých osobních počítačích."

Dagmar Zweschperová z českého zastoupení HTC dodává: "Mobilní telefony HTC s operačním systémem Windows Phone 7 stále představují na našem trhu relativní novinku. Rozhodli jsme se proto rozjet za našimi zákazníky a výhody unikátního spojení HTC a nového operačního systému jim představit osobně. Díky nezávaznému vyzkoušení chceme dát každému zájemci možnost naplno otestovat WP7 telefony a nechat se příjemně překvapit novými možnostmi a funkcemi, které tyto přístroje nabízí."

Cenová dostupnost

Model HTC 7 Trophy bude v jarní akci dostupný za maloobchodní cenu 9999 Kč a model HTC 7 Mozart za 10499 Kč. HTC HD7 bude k dispozici za 11195 Kč a nejnovější HTC 7 Pro s hardwarovou klávesnicí za doporučenou cenu 12499 Kč.

Další články k tématům - HD7 - HTC 7 - Office - Phone - telefony - WP7 - zdarma - René Keyzlar - Dagmar Zweschperová

Článek ze dne 11. dubna 2011 - pondělí

Další články od HTC Corporation